Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Begyulladt a szeme a kutyámnak?

Begyulladt a szeme a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma reggel ahogy felkeltunk az egyik szemét alig bírta kinyitni és volt benne egy kis csipa is. Fény érzékeny is. Viszont, ma ünnep van holnap meg hétvége így orvoshoz nem tudom el vinni. Ma bolt nincs nyitva. Esetleg tudtok valamit ami jó lenne rá akár valami borogatás? Hátha van itthon valami amivel tudok neki segíteni.
2020. máj. 1. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, ez nem biztos, de az én kutyámnak pont ilyen volt, piros volt a szeme,kicsit csipás, meg amiket írtál , viszont nekünk rá egy hétre meghalt. Ameddig nincsen semmi komolyabb baja, mondjuk nem eszik csak egy keveset, nem járkál , addig nincs nagy baj. Amint lesz lehetőség vidd el állatorvoshoz, ez a legjobb megoldás!!
2020. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Patikában kapható bórvíz jó rá,nyugodtan mehet a szembe,nem ártalmas!

Nekem helyre tette a gyulladt szemet, mikor szeles napok voltak, akkor az egyik kutyám alig bírta kinyitni és tiszta csipa volt naponta 3x átőröltem neki 2 napig és rendbe jött.Valószínű a por irritálta neki.


Viszont tény enyhébb gyulladás eseten használ csak,ha erősebb a gyulladás akkor erősebb szemcsepp kell amit az orvos tud felírni csak.

Holnap szaladj el a patikában vegyél bórvizet és kezd el törölgetni,legalább napi 3x, de ha hétfőig semmi javulás akkor orvos!


[link]

2020. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan belemehet a kutya szemébe is az a legjobb!
2020. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borvizzel mostam en is mindig ilyenkor a kutyam szemet ! Borkosav van orthon es az szorom bele vizbe. A sajat gyulladt szemet is ilyen komvoval mosom le.
2020. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Másnapra semmi baja nem volt. 😁
2020. máj. 7. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!