Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen a staffom?

Hogy lehet ilyen a staffom?

Figyelt kérdés

[link]


Azt szeretném hogy izmos legyen, TERMÉSZETES MÓDON!! Erősítéssel, húzással meg ilyesmi persze nem akarom őket agyon hajtani. Tippek hogy milyen módok vannak edzésre? (Lehet 2 személyes is mert 2 kan Staffom van. Köszönöm a válaszokat!💜


2020. ápr. 5. 22:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja és nincsenek heréltetve! Nem is tervezem, mert nincs gond a kutyák között, de tudok róluk képet küldeni csak nem tudom hogy hogy kell😢
2020. ápr. 6. 10:25
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Disznóhússal nem etetünk kutyát,attól függ,mennyire gondolod komolyan ezt az edzés dolgot,gondold átt,hogy ivartalanítod e,ér annyit egy jó kinetet a kutyánál,minthogy 8évesen prosztatarákban meghaljon....szerintem nem...azért ivartalanítva is lehet nagyon izmos,te verseny szintig gondolom úgysem csinálnád a dolgot,tehát szerintem érdemes lenne ivartalanítani,egyébként két harcra kitenyésztett kutyát NEM tartunk együtt!arra vannak tenyésztve,hogy más kutyákkal harcoljanak...rengeteg,de rengeteg ojan eset van hogy jajj eddig jól megvoltak,aztan egyik nap meg széttépték egymást....
2020. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fel kell tölteni az imgur oldalra a képet, vagy a képkuldes.hu-ra. Utána bemásolni ide a linket.
2020. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!