Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ilyen a staffom?

Hogy lehet ilyen a staffom?

Figyelt kérdés

[link]


Azt szeretném hogy izmos legyen, TERMÉSZETES MÓDON!! Erősítéssel, húzással meg ilyesmi persze nem akarom őket agyon hajtani. Tippek hogy milyen módok vannak edzésre? (Lehet 2 személyes is mert 2 kan Staffom van. Köszönöm a válaszokat!💜


2020. ápr. 5. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt staffom,egy ilyen alkat nem egy egyszerű dolog!napi 2,óra futás,1 óra huzatás,speckó hammal egyre nagyobb sújt kötsz a kuyta mögé,ezzel a programmal kb 1-2év alatt eléred ezt az alakot...de csak akkor ha MINDEN nap edzed
2020. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!💜
2020. ápr. 5. 23:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Erről nagyon jó diskurzusokat szoktam olvasni az Amstaff és pitbull tartók clubja fb csoportban.


Bizony egy ilyen kondi mögött sok meló van

[link]


Nem az én kutyám de a fentebb említett csoportból loptam még vagy ezer éve

2020. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

A ket kutya birkozzon egymassal. A birko szelesit. A sprintfutasok is vastagitanak. Ezek mehetnek kiskoruktol fogva.Allokepesseg is kell 8 -10 km futas 2 eves kor utan.


CSAK nyers hust es nyershalat egyen nyers csonttal meg fott zoldseggel. A tatol nyamvadt kis kutyak maradnak. Az enyem mar izmosabb,mint a kepen,pedig meg el se kezdtuk hasznslni a spec huzohamunkat.


Napi 2x eszik most is. (Reggel,este)Futas elott kozvetlen kb fel oraval kap enni es utana is kozvetlen)


Minden nap ember se edzher,mert az edzes legfontosabb resze a pihenes. Ha lakasban van,akkor tud igazan ihentetoen aludni es jobban fejlodni.


Huzzanak egymassal kotelet is.


A tesztoszteront a here termeli. Ha herelt a kutyad,akkor nem lesz olyan izmos soha,mint a kimutetlen!!!



A genetika is szamit: ha a szulok izmosak,a gyerek is izmosabb lesz.


Onmagatol egy stafford nem fog a kertben sprintekwt futni 1-3 orat. Illetve 75 fokos lejton felmaszogatmi. En szoktam vinni meredekre maszni(en is maszok vele. Minden maszas kb 20 metwr,utana jar egy apro falat nyershal. )


Kisse lustak,motivalni kell futasra,mizgasra.

En is jartam foldharcra eveken at,szoktam vele birkozni otthon. Nekem is izomlazam lesz tole.


Maszirozd a combjait,derekat heti 1x minimum.



Mehpempo,viragpor minden nap megy a staffimnak is meg magamnak is.

2020. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Rendes tenyesztotol kell vasarolni. Mert vannak szelesebb meg keslenyebb fajtak is. A szulok testalkata hatarozza meg a testalkatot.
2020. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az 1 éves tenyésztőtől van a szülei izmosak szép nagy fejük van.


A 4 éves egy baráttól van ahol születtek staff kiskutyák és nem tudott mit kezdeni velük.

2020. ápr. 6. 02:14
 7/13 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm a válaszod! (Szoktak egymással birkózni de csak játékosan, a nagy szerencsémre eltogadta a kicsit.)
2020. ápr. 6. 02:16
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Elárulok egy titkot: a jó minőségű száraz tápban ugyanúgy hús van, csak szárított, granulált formában, plusz vitaminok, ízületvédő, kalcium és minden, amire szükségük van benne van!

Kedvencünk a 80% friss húst tartalmazó Belcando Mastercraft! Itt az egyik összetétele:

friss lazac (80 %); amaránt (5,5 %); borsódara; bab liszt (Vicia faba); csicseriborsó, szárított; szárított sörélesztő(1 %, ß-glukán és mannán-oligoszaharid forrás); tengeri zooplankton, darált, őrölt (világítórák, 0,8 %); szárított szentjánoskenyér-hüvely; almatörköly, szárított; dikalcium-foszfát; azték zsályamag (0,4 %); zöldség, szárított (összesen: 0,3 %; sárgarépa, paszternák, cékla, póréhagyma); mésztartalmú tengeri alga (0,3 %, Lithothamnium calcareum); hidrolizált lazac; szárított alga (0,2 %, zöld alga); nátrium-klorid; tőzegáfonya (0,06 %); erdei gyümölcsök, szárított (összesen: 0,06 %; berkenye, csipkebogyó, fekete áfonya, fekete bodza, ribizli); szárított gyógynövények (összesen: 0,06 %; csalánlevél, tárnicsgyökér, ezerjófű, kamilla, ánizs, kömény, fagyöngy, cickafark, szederlevél); kálium-klorid; moháve jukka; oliva-kivonat (0,003 %, európai olajfa).

A maradék 20%-ot is tökéletesen kitöltötték olyan anyagokkal, amitől a kutya a legegészségesebb lesz, te nyersetetéssel ilyen össze sem tudsz hozni!

2020. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És nasi ként valami házi cuccot össze tudok nekik dobni? A receptet leírja légyszi aki tud?
2020. ápr. 6. 10:19
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Keresni fogok ilyen tápot!💜 A csirke comb nem jó? Vagy inkább ilyen marha/sertés hús a jobb?
2020. ápr. 6. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!