Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehetne törpe vagy közép...

Hol lehetne törpe vagy közép uszkárt örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

ez a kérdés most nagyon "rosszul érintett"!a szüleimnek volt egy 3éves középuszkárjuk,és nem adtak lehetőséget,hogy gazdit keressek neki,elaltatták.:-(((

annyira sajnálom szegényt.ez 3hónapja volt.kár,hogy nem kerülhetett hozzád.biztos szeretted volna.

nézegesd a neten,vagy menhelyen érdeklődj.

2008. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sokat keresgettem már a neten is, de sajnos mindig előttem, viszik el a kutyusokat, mert én nem tudom mindig nézegetni a hirdetéseket és a menhelyeken meg nagyon kevés uszkár kutyus van. Az is érdekelne ha valaki el szeretné ajándékozni a kutyát, nem szaporítási célból szeretném, kizárólag házi kedvencnek! Sajnálom a kis uszkárt, amelyet el kellett altatni, jó lett volna ha előbb teszem fel ezt a kérdést :(
2008. nov. 19. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress uszkármentöket hátha tudnak segiteni.
2008. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam volt egy uszkár, de ő már örökbement.. sajnos ritka a fajtatiszta kutya, most csak fekete kis-közepes mixeim vannak a halál torkából mentve, de sajnos ők nem uszik. :( Uszkár fajtamentőket tudom ajánlani, ott mindig van - de arra készülj fel, hogy nem öt-hat hónapos jószágod lesz, hanem két-három éves! Ha kölyök kutyák szeretnél, akkor marad a tenyésztő...
2008. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább vegyél egyet mert már viszonylag elég olcsón lehet venni uszkárokat akár 20-25 ezerért is de lehet hogy jobban megéri egy tenyésztőtől egy kölyköt venni mint egy 2-3 éves akaratos felnőtt kutyát főleg ha kezdő vagy még
2008. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem baj ha idősebb a kutya, nem számít, de szeretnék egyet menhelyről kihozni. Fáj a szívem a kutyákért amelyeket el kell hogy altassanak mert kevés a hely. Az sem baj ha keverék, csak legyenek benne uszkár vonások!
2008. nov. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!