Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti otthon mernétek hagyni a...

Ti otthon mernétek hagyni a kutyusotokat szilveszterkor ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

7 éves, az első szilveszterkor nagyon félt, egész este a sarokban ült, még hányt is. Csak hajnalban mozdult el onnan. Viszont a többi szilveszterkor nem volt különösebb gond. Úgy tűnt, hogy nem is foglalkozik a kinti zajokkal. Kinti kutyus egyébként, tavaly szilveszterkor is kint maradt,nem láttam szükségét behozni, nem is nagyon szeret bent lenni. Amikor a legnagyobb durrogas volt éjféltől-fel 1ig kint voltam vele. Aztán a kennelben hagytam, biztos ami biztos alapon, onnan tuti nem tud elszökni se.

De még félóránként kineztem hozzá és minden rendben volt. Bebújt az ólba, de nem azt láttam rajta, hogy annyira rettegne, amikor kimentem ő is kijott, beszéltem hozzá, nem volt baj.

Sose voltam az a nagy szilvesztetezős, de holnap szeretnénk elmenni a párommal este, a kutyust mindenképpen zárt helyen hagynám, vagy a kennelben vagy bejonne a házba. Anyukám itthon lesz, szóval ő vele lenne és figyelné. Csak aggódok, hogy nagyon rossz lesz neki nélkülem?! És azért annyit nem ér egy buli, hogy baj történjen.


2019. dec. 30. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak az első szilveszternél volt gond, akkor most sem lesz, mint jópár éve. Nem kell túl parázni, maradjon a kennelben, anyud meg néha nézzen rá.
2019. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem menjen be a házba anyuddal. Ott tuti nem lesz baj. Te meg nyugodtan menj bulizni.
2019. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nem lesz egyedül
2019. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Zard be anyad melle a hszba egesz ejjelre. Egyebkent meg van az esely,h elszokik
2019. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%

Minden állat fél, mert jobb a hallásuk. Ha egy egér mászik a falban, már arra összerezzen, bebújik valahova.


Mutasd meg neki a tűzijátékot, lássa, érezze, hogy ez jó a gazdájának!! Ne hagyd egyedül! Érezze, hogy vigyáznak rá!

2019. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

6, akkor a golden retrieverem titokban csivava, mindjárt szólok is neki, hogy ne rettegjen az ágy közepén mellettem, mert a gyk bölcs népe megmondta a frankót... idióta.


Kérdező, ha anyukád vállalja a felügyeletet, akkor legyen bent vele a házban, ott biztosan nem történhet baj. Kennelben én nem merném otthagyni úgy, hogy nem vagyok otthon.

2019. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
#5 Nem is tudtam hogy csak 10 éve van szilveszter.
2019. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

6os

50 kilós, fajtatiszta kan akitám van. Alapból nem volt félős,de amikor ejfélkor kb.minden oldalról durrogtattak,olyan szinten megijedt,hogy azóta egy pukkanás is elég neki.. pedig alapból egy domináns, idegenekkel kifejezetten agresszív kutya.

2019. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Bocs,az 5ösnek szólt.
2019. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hát örülnék ha így lenne.Németjuhászom van,de retteg

2019. dec. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!