Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöt csak aranyhörcs...

Aranyhörcsögöt csak aranyhörcsöggel lehet pároztatni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de nem tudom. Ez most hirtelen eszembe jutott mert gondoltam rá hogy a fiú hörimnek jó lenne egy csaj :-) De az a csaj csak olyan fajta lehet mint ő? Ő aranyhöri.
2010. jún. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

én tuti aranyhörit vennék mellé , de nem hiszem hogy nagy gond lenne ha nem , de inkább ne más fajtát XD

amugy amikor nekem voltak aranyhörik kapásól született 8 kicsi :D

2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És mondjuk egy törpehörcsög kitudná hordani az aranyhörcsögöm kölykeit?

(Nem tervezem hogy pároztatom akármivel is, mert hát igen 8kicsi, de elég ha csak 2, akkor is mit csinálnék velük?) Szóval ez csak egy számomra elgondolkodtató dolog :-D

2010. jún. 15. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem... ismerősömnek van ké hörcsöge , két másmiylen fajtájú egyik fiú műsik lány , és a KISEBB nekitámadt az Aranyhörinek ... aztán az aranyhöri majdnem kicsinálta :S
2010. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!