Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám helyrehozni a...

Hogyan tudnám helyrehozni a szőrét? Ötletek?

Figyelt kérdés

Lett egy kasmír nyuszim,3 hónapos el van. A tenyészetben nem ápolták a szőrét, és nagyon csomós, görcsös lett szegényemnek.

Szinte levegőt sem kap a bőre, nagyon össze van állva. Hogyan tudnám helyrehozni? Tudom, hogy itt a vedlési időszak, de félek, hogy így az sem lesz "zökkenőmentes".



2018. máj. 6. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg babafésűvel kifésülni amíg nem fáj neki, ha nagyon koszos, rasztás lehet érdemesebb elvinni egy kutyakozmetikushoz hogy nyírja le, utána ha sokat fésülöd szépen fog visszanőni.
2018. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már próbáltam fésülni, semmit sem ér. Ollóval is próbálkoztam, nem ártott, de nem is javított. Lehet próbálkozom kutyakozmetikusnál. Köszönöm szépen a választ!
2018. máj. 6. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!