Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit mondjak anyának, hogy...

Mit mondjak anyának, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Aranyhörcsögöt szeretnék, de anya nem engedi meg. Azt mondja, hogy undorító meg egér kinézete van stb... Nem lehet kutyánk se ezért találtam ezt ki, mivel kicsi úgysem zavarná, sőt a szobámba lenne ami emeleten van. Én vennék neki mindent a pénzemből. Nem szereti az állatokat, de annyira szeretem őket, nekem létfeltétel az, hogy legyen minimum egy állat a háznál. A kutyákat imádom a legjobban a világon, de azt meg végképp nem engedi. Még apám csak-csak, de ő sem biztos.

Már utánanéztem, hogy mit kell az aranyhörcsögnek eni adni, hogyan kell körültekintően megvásárolni, hogyan kell berendezni...

Mit tegyek?

15/L


2010. jún. 5. 22:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23:34 Azért írtam, hogy kezdőknek nem ajánlott.
2010. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
jah bocs :D azt kihagytam xD
2010. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Én 18/F vagyok, régen gyerekkoromban én is akartam háziállatokat, még hörcsögöt is...


Most már megértem anyukámat, mert szerintem is undorító / büdös, nem édes, és nem lehet vele semmit csinálni.


Ha szegény anyukád undorodik tőle, nagyon rossz lenne neki a hörcsög, gondolj rá is.



A díszhalakat nem szereted? Azokkal nagyon nagy munka van, de anyukád talán abba jobban beleegyezne, a lakás dísze is lehetne.


Igazából a kutya / macska a legjobb háziállat, és semmi sem pótolja, tapasztalatból mondom. Ha nagyon nem akarják, akkor nem lehet erőltetni :-(

2010. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp hörcsögöt szeretnél? Nekem deguim voltak és imádtam őket. Lehet velük játszani, nincs egérszaguk,értelmesek,lehet tanítani őket, aranyosak és nem alszanak egész nap.
2010. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

23:50 Senkit sem zavar a höri. Mint írta a kérdező, ő az emeleten van, a szülők lent. Csak szeretne egy állatkát. Ne fájdítsátok a szívét kutyával, macskával, ha nem engedik neki!

A höri aranyos, én nagyon megszerettem! Ne beszéljétek le róla! Jobb, mint egy futóegér, nem? Attól szaladna csak ki a házból Anyuka! :)

2010. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Rosszul kezdted.

Anyuuuuuu kígyót szeretnék! Nagyon csendes, és vigyáznék rá, tiszta és milyen édiiiiiii!

Na ezt mond egy-két hónapig, és mikor már szüleid az őrület határán vannak, említsd meg nekik a hörcsögöt. Rohanni fognak megvenni!

2010. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
mért nem vesztek például kis csíkos mokust az olyan aranyos és bisztos hogy azt meg engednék:)igaz drága de legelább nem egér féle:)kb.10-15ezerbe kerül sajna:(
2010. jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
macskára gondoltál már? az nem szökik el. aránylag kicsi. ha tisztán tartod soha nem fog koszolni és hamar szobatiszta lesz. és házban is elfér. mutter tesójának van 3 macskája egy emeletes lakásba. járnak kelnek le fel és semmi baj! :)
2010. jún. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Most megoldódott a dolog. Azt mondták, hogy inkább vesznek egy kutyát mint egy hörcsögöt. Az lett az egyetlen feltétel, hogy én nevelem meg. Most nagyon örülök, mert már a fajta is ki lett választva. Magyar vizslánk lesz. Most már csak egy jó tenyésztőt kell keresni.
2010. jún. 6. 13:42
 20/22 anonim ***** válasza:
na gratulálok :D sok sikert a dog-al =P
2010. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!