Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég nekik ennyi hely?

Szabidoki kérdése:

Elég nekik ennyi hely?

Figyelt kérdés
Elég a két fiu tengerimalacomnak 119cm hosszu 52cm szélles és 40cm magas ketrec? A régi már nagyon kicsi volt kettölyűknek (60cm hosszu 40cm szélles) de most ujat vennék és azért kérdem hogy elége a hely kettölyűknek az uj ketrecben.

2016. aug. 15. 17:18
 1/6 anonim válasza:
*kettőjüknek. :(
2016. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a hejesírási hibát kell nézni hanem hogy elég a hely????
2016. aug. 15. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

*hejesírás XD helyesírás

Nem értek nagyon hozzá de biztosan kics

2016. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*biztosan kicsi
2016. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kerítesz inkább el nekik egy részt a szobában? Nagyobb helyet tudnál olcsóbban csinálni így nekik. Ketrecből én még nem láttam olyat ami elég nagy lenne. Amit venni készülsz az a minimum, de rá fogsz jönni idővel hogy nem elég nagy az sem.
2016. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem rossz méret, de nem is túl nagy. én is az utolsó ötletét támogatom. készíts házilag helyet nekik. így sokkal olcsóbban sokkal nagyobb helyet tudsz csinálni.

de ha nagyon nem akarod,akkor jó lesz ez a ketrec is, a mostaninál mindenképpen jobb.

de mondom, én inkább a kertec árából csinálnék egy nagyobb házilag elkészített tengerimalac helyet. neten sok inspiráció van, főleg német videók

2016. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!