Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elég ennyi hely egy óriás...

Elég ennyi hely egy óriás nyuszinak?

Figyelt kérdés
Van egy emeletes faháza/ketrece, alul-fölül 70 cm széles, 80 cm magas és alul 2 méter hosszú, felül 120 cm. A nap nagy részét ebben töltené. Van egy plusz kifutó, az 2x2 méter, naponta valamennyi időre azt hozzárakom és akkor annyival nagyobb helye van, ott kicsit talán tud szaladgálni meg én is tudom simogatni stb. Csak utána vissza kell zárnom mert ez a plusz kifutó nem fedett. Szóval ennyi hely egy életen át nem lenne neki túl kevés?
2015. márc. 4. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
De, ez nagyon kevés. Olyan 15-20 nm helyen tudna futkosni már rendesen, de napi több órát ki kéne engedni. Szerintem így ne tarts nyuszit :(
2015. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát néha-néha szabadon engedheted egy kicsit felügyelet alatt, ha nem városban laksz...De amúgy szerintem elég neki a hely.
2015. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát csak arra a kevés helyre tudnám kiengedni napi több órára.. Illetve az udvarunk nagyobb, de oda nem merem kiengedni. Városban lakok, de mellettünk nem út van, hanem csak a szomszédok kertjei, és van kerítés is, de simán átfér a kerítés alatt és átmenne és félek, hogy nem tudnám megfogni.. Vagy pl. ha bemegy a nagy fenyők alá, vagy a csatornába.. ilyen vízelevezető: [link] pont ilyenünk van, csak általában nincs benne víz és ott a végén a "bejárat", mert a föld alatt megy tovább. Az egy nyuszinak biztos elég csábító búvóhely, de ha bemegy nem tudom kiszedni.. Szóval félek elengedni a kertben.
2015. márc. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!