Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulamnak jo helye lesz?

Szili1299 kérdése:

A nyulamnak jo helye lesz?

Figyelt kérdés
A 7 honapos kaliforniai nyulam kolyokznie kel vagy mi:) 2-3 nap mulva,kint -14 fok van bevitem az istaloba ahol +5 fokvan kb...szenas helyre raktam a nyulat 1x1 m helye van,elso kolykozese azaz hat igen 7 honaposan gondolhatjuk vajon vigyazni fog majd a kicsikre? vagy otthadja?

2015. febr. 11. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja előre...lehet, hogy jó anya lesz, lehet, hogy megöli a kicsiket.
2015. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen:( megoli vagy nem vigyazz rajuk:( de kb menyi az eselye hogy vigyazz rajuk?
2015. febr. 11. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:

50-50%

Vagy igen, vagy nem

2015. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél idősebb, annál nagyobb eséllyel neveli fel őket...7 hónaposan szerintem már nem lesz gond, de kapjon nagyon sok zöldséget(répát), és legyen előtte nagyon sok víz.Ha odafigyelsz rá, és rendesen gondozod, akkor nem lesz semmi probléma :)
2015. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen adok repat is de a vizet fojton kionti:(
2015. febr. 11. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
a patkany megtamadhatja a nyulat? nemtudom lehet van de nemhiszem nemlatam az istaloba patkanyt:(
2015. febr. 11. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja megtámadni, esetleg a tápját :)
2015. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!