Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög vagy tengerimalac?

Hörcsög vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Tudok mindent a tartásukról. Szerintetek melyiket válasszam?

2015. jún. 21. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Malac.
2015. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt.. :)
2015. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Hörcsög kisebb helyigénnyel jár.
2015. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Tengerimalac.

Nekünk mindkettő volt (habár nem egyszerre, malacból pedig több is), de a hörcsög habár kisebb, egy vadállat is tud lenni. Könnyen el is tud szökni. :D És mondjuk ez nem tudom, mitől is függ, de mikor hörcsögünk volt (kettő is, ugyanolyan neveléssel) az egyik nagyon harapós volt, lehetetlen volt vele bármit is kezdeni.

Ellenben az összes tengerimalacunk kezes bárány volt, simogahatóak és babusgathatóak voltak.:)

2015. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
A tengerimalacnak sokat kell mozognia szóval vagy nagy hely kell neki vagy egy nap akár többször ki kell venni és futtatni, akár a szobában vagy kint. A hörcsögöt ezzel szemben lefoglalja a kereke szóval azt nem muszáj kivenni. A tengerimalacot hetente többször kell takarítani, mert eléggé szagos lesz pár nap után a forgácsa. A hörcsögöt meg 1-2 hetente elég általában. Remélem segítettem :)
2015. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És a tengerimalacnak elég egy 80*45-ös ketrec ha gyakran ki vannak engedve? Mennyi időnként kell őket takarítani?
2015. jún. 21. 10:20
 7/15 anonim válasza:
persze az bőven elég neki, így nem is kell sokszor kivenni, elég napi egyszer szerintem, ha ilyen nagy helyük van. 2-3 naponta kell kb takarítani őket vagy ha már érzed, hogy nem túl kellemes a szaguk :)
2015. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2-3 nap??????? Az nagyon gyakori. Mit tegyek alá? Faforgács?
2015. jún. 21. 10:31
 9/15 A kérdező kommentje:
2-3 naponta a pisis sarkot vagy az egész ketrecbe lévő forgácsot?
2015. jún. 21. 10:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a hörcsögöt válaszd mert nem piszkol olyan sokat és nem lesz magányos!
2015. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!