Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan érdemes aranyhörcsögöt...

Honnan érdemes aranyhörcsögöt venni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy ha egy állatkereskedésből vennék hörit akkor "megmentenék" egy rosszabb körülmények között tartott hörit viszont így nagyobb az esély arra, hogy beteg lesz. Ha pedig tenyésztőtől vennék akkor mindenféleképpen egészséges állatot kapnék viszont azokat jó körülmények között tartják. Nem tudom hogy melyik a jobb megoldás. (a mostani hörim is állatkereskedésből van és semmi baja) Az állatkereskedésekben lévő állatok nem tenyésztőtől származnak?

2015. ápr. 5. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
8 év alatt sok hörim volt, mind kereskedésből. Nem látszott rajtuk, hogy betegek lennének, viszont 1 évesen meghaltak egyik napról a másikra. Most tenyésztőtől hoztam egyet, mert elegem volt abból, hogy mindig hamar elpusztulnak.
2015. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én kereskedésből szoktam venni. Az egyik kereskedésből tenyésztőtől szerzik be azt tudom.

Nekem változó kort éltek meg, már 28 aranyhörcsögöm volt, de a többség az a teljes életkorát megélte, nem volt beteg.

2015. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 6. 10:23
 4/10 A kérdező kommentje:
jöhetnek még
2015. ápr. 6. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kereskedésből jött a hörim és semmi baja. Nem értem mert mindenki azt állítja , hogy akármilyen kisállatkereskedésből is csak rossz származású kisállatok származhatnak pedig nem. Nekem a hörim hamarosan 2 éves lesz. Úgy tudod garantálni, hogy jó helyről származik e hogy utána kérdezel, hogy honnan jött, kik a szülei, megnézed a tartási körülményeket stb.
2015. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Neked melyik kereskedésből van a hörid?
2015. ápr. 7. 09:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Vadon kisállatkereskedésből. Én Egerben lakom de Vadon számos helyen van Magyarországon.
2015. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet kereskedésből venni, de mindig számolni kell vele hogy azzal a hörivel lehetnek majd gondok és nem biztos hogy kézhez fog szokni.

Tenyésztőtől hozott állatnál nincsenek ezek a gondok... alapból egészséges és barátságos állatot kapsz.

2015. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is van három aranyhörcsögöm! Kettő állatkereskedésből egy pedig saját nevelésből!
2015. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm inkább tenyésztőtől veszek. :)
2015. ápr. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!