Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ciki egy minigörén...

Szerintetek ciki egy minigörényt pórázon sétáltatni az utcán? Mindenki megmosolyog, vagy furán néz.

Figyelt kérdés
A minigörény elnevezés csak az én kitalációm, mert az enyém az. Kifejlett nőstény, de jóval kisebb a társainál, kölyökként is a legapróbb volt az alomban, de nekem ő tetszett meg, állatorvos szerint nincs baja ő ilyen lett és kész. Találtam rá való hámot, meg van flexi póráza és jó időben ki szoktuk vinni parkos területre, néha úgy fut, hogy alig bírjuk tartani vele az iramot. Szóval elég feltűnő jelenség, és mikor meglátják hogy egy patkány méretű kis állat, akkor vagy kinevetnek, vagy a szemöldöküket húzkodják. De attól hogy kicsi még ugyanolyan mozgásigénye van mint egy hatalmas hímnek, őket nem neveti ki senki.
2015. márc. 6. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem arról van szó ciki-e.Hanem arról hogy csak sajnálom sok esetben az ilyen állatokat,hogy pórázzal kell szerencsétlenkedniük.Múltkor láttam egy gyereket,úgy cincálta azt a szerencsétlen görényt,hogy már nekem fájt.
2015. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minikutyát is sétáltatnak, láttam már én is görényt pórázon. Ne foglalkozz azzal ki mit gondol, majd megszokják.
2015. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem ciki, ne foglalkozz az idióta emberekkel.
2015. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem zavarja a hám, sokkal élvezetesebb neki hogy végre fűben lehet, szaglászhat, mert amúgy lakásban tartjuk, télen ki se vittük. Huszonévesek vagyunk, nem szokásunk már ráncigálni az állatokat. :-)
2015. márc. 6. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már nem foglalkozom azzal, hogy ki nevet ki, ki mit mond rám, stb., egész más így az élet, próbáld ki mennyivel könnyebb minden. :-)))) Annyi a rosszindulatú ember, hogy nem éri meg velük foglalkozni.
2015. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!