Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg lehet a törpehörcsögöm?

Beteg lehet a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

Elmondom az egész történetet:

Kezdetben volt két törpehörcsögöm egy fiú és egy lány, született 3, és ez után a fiút külön választottam mert túlságosan agresszív volt (viszont a nőstény szegénynek azért ellátta a baját, de már felépült).


Több mint 6 hónapig együtt volt az anya a 2 gyerekével (az egyiket eladtuk). Semmi gond nem volt, megnéztem és mindegyik lány volt. Viszont a napokban az egyik hörcsög meghalt, majd a következő nap a második is. Eléggé ronda látvány volt mert a többiek belerágcsáltak. Az egy amelyik tegnap még vidáman futkározott most valamiért vacog, szóval nem hinném hogy egymást ölték volna meg, (ugyanis nincsen seb rajta) és eléggé le van gyengülve. Szinte folyamatosan alszik alig táplálkozik. Szerintetek mi lehet a baj?



2014. okt. 9. 21:04
 1/5 leonetta17 válasza:
Meg fázhatott.Tegyél be neki rogy darabokat vagy egy zoknit amim nincs vagy kevés minta van.Vegyél neki panzi multivitamint.Az én hörcsögömön segített.
2014. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól írta az első!Valószínűleg megfázott!

Az én javaslatom:

Béleljétek ki a terráriumot-ketrecet(ami van neki)hörcsögvattával!NE tedd ablak közelébe-ahol hideg van!Nedves az orra?Szokott tüsszögni?Hogyha nem válnak be az eddigi tanácsok amiket írtunk nézettesd meg!:)

2014. okt. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tüsszög és nem nedves az orra.
2014. okt. 10. 21:44
 4/5 julcsika01 ***** válasza:

adj enki almát mert az jót tesz neki.

szerintem is megfázott. az orrára nincsen "valami" rászáradva? tegyél neki be hörivattát. ha szoktad fürdetni akkor figyelj rá ,hogy száraz legyen amikor végeztél. fürdetés közben érdemes megnézni ,hogy nem hullik-e a szőre.

2014. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

adtam neki almát, meg is fürdettem és nem hullt a szőre, hörcsögvattával is kibéleltem a kuckóját.


Viszont most mikor hazaértem meghalt :(

2014. okt. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!