Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Amikor felkeltem, a törpehörcs...

Crepyke kérdése:

Amikor felkeltem, a törpehörcsögöm mozdulatlan volt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel, mikor lefeküdtem aludni még futkározott össze-vissza, ma viszont mikor felébredtem annyit láttam belőle, hogy a mókuskerék tetején fekszik és csak pislog előre, levegőt is vesz, csak épp nem mozdul. Megsimogattam, arra sem reagált semmit, aztán egyszer csak leugrott és beszaladt a sarokba, utánna ott folytatta ezt az előrenézést. Megfogtam a kezembe, megsimogattam, aztán vissza raktam a terráriumba, adtam neki almát és feltekertem a radiátort, nekem jó idő volt, de lehet fázik, most már mászkál, de csiga tempóba, alig tud menni, de probálkozik. Mi lehet a baja? Mindig kis életvidám volt, mászkált, futott, mókuskerekezett, most meg alig tud menni.. :(

2014. febr. 6. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem zãrt a mókuskerék,hanem rácsos,sérülhet a végtag.Megtándulhat,eltörhet.
2014. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami gáz beszorult a terráriumba, azért volt fenn a kerék tetején. Takarítsd ki, borítsd az oldalára az egészet, mintha vizet öntenél ki belőle.

Ez a gáz lehet ammónia a pisitől, lehet fűtésre használt gáz (bár ha radiátor van, akkor ez nem valószínű), vagy klórgáz is, ha a szobában valamivel takarítottatok.

Esetleg ehetett valami mérgezőt, vagy az is lehet, hogy öreg.

2014. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!