Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ivartalanított 2 évs hím...

Ivartalanított 2 évs hím vadászgörényem mellé lessz pajtinak 8 hetes kölyök a jövő héten. Valami tipp az összeszoktatáshoz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az elején még azt javaslom, hogy külön ketrecben lakjanak, de a játékidő alkalmával mindig együtt legyenek kint. Ilyenkor figyeld hogy viselkedik a nagy a kicsivel, ha nagyon agresszív vele akkor ne hagy neki. Ahogy kezdenek összeszokni egyre többet rakd őket egymáshoz a ketrecbe, hogy együtt aludjanak, de ilyenkor is figyeld még az első napokban, nehogy a nagy bántsa a kicsit területféltés miatt.

Milyen nemű lesz a kölyök?

2014. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú lessz, az is ivartalanítva, amint megérik rá. köszi a választ, valami ilyesmire gondoltam én is kezdésnek.
2014. máj. 11. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem kell félteni majd a kicsit, a fiúk szívósabbak szoktak lenni mint a lányok, ha egy nagyobbal kell összeszoktatni őket :)

De a külön ketrec mindenképp kelleni fog már csak azért is mert ha a kisfiú ivarérett lesz később akkor állandóan piszkálni fogja a nagyot, és amíg nincs ivartalanítva addig külön kell zárni. Nekem is két fiú görim van, 1 év korkülönbséggel, csak én 11 hetesen hoztam el a kisebbet... hát ő rendesen lerendezte akkoriban a nagy görit :)

2014. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ketrec az van, ugyanis volt kettő még a télen, csak elhunyt a másik, vizesedett a szíve, és az orvosok nem igazán tudtak mit kezdeni vele. Kapott gyógyszereket, de fél évre rá meghalt.Igaz az nőstény volt, felváltva voltak kiengedve mindíg. Emeletes ketrec van, szóval az ügy megoldott. Remélem mostmár igazi játszópajtása lessz jövőhéten, már nagyon várom :) meg remélem ő is..
2014. máj. 12. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!