Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek való egy 11...

Szerintetek való egy 11 évesnek görény?

Figyelt kérdés

mert én nagyon szeretnék egyet ! amúgy tényleng büdösek?


köszi a válaszokat !!



2013. júl. 12. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha felelős, és lelkiismeretes tartod akkor igen.

Törödést és türelmet igényel. Itt tájékozódhatsz róla.

[link]

[link]

2013. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi ! hát anyukám szerint nagyon jól törödök az állataimal vannak halaim , kutyám és most lehet egy görény !
2013. júl. 12. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:

A görény a halakkal nem jön ki jól (ez logikus, szeretné kihalászni mindet), a kutyákkal meg sokszor nem tud megbarátkozni, szóval tényleg gondold át, hogy biztosan szeretnél-e görényt.

Szerintem várj egy évet, bár a legtöbb tisztességes kennelben ősszel lesz szaporulat (ha lesz), de inkább legyél türelmes jövő tavaszig. Ha még akkor is akarsz, akkor is fennáll a lehetősége, hogy görényetek legyen, akkor válassz egyet. Fiatal vagy, nem szaladnak el a görények sem. :)

(És addig a szüleid hatszor meggondolhatják magukat, hogy mégsem kéne görény, de ennyi idő alatt bármire fel tudsz készülni a tartással kapcsolatban.)

2013. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Egy átlagos 11 évesnek egyáltalán nem való görény. Javaslom látogassál el anyukáddal együtt egy tenyésztőhöz (felelős tenyésztőhöz, ne szaporítóhoz!), nézd meg hogy egyáltalán milyen is együtt élni egy görivel, hogyan kell gondozni nevelni.
2013. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt már görényünk csak amikor én 6 éves lettem meghalt 10 éves volt szerintem nagyon szép kort élt meg ! Hát jó akkor várok még egy évet amúgy a kutyátol elzárt területen lenne ! a halaknak meg az akváium tetején tető van és nem tudná kihalászni
2013. júl. 12. 12:58
 6/7 emir72 ***** válasza:

Ne hallgass a Negatívokra! Görizz!

Számomra már a kérdés feltevéséből is az jött le, hogy alkalmas lehetsz a felelős görény-tartásra (vagy képes vagy rövid időn belül alkalmassá válni), a válaszaid csak megerősítettek ebben.

Egy-két év múlva már csak az ellenkező nemen fog járni az agyad, ezt azért kalkuláld bele! :)

2013. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlagos 9 éves voltam, amikor először lett görényünk. Azóta is imádom őket, és mi mentjük őket a megyében. :) A kor csak egy szám...
2013. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!