Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot cica mellé?

Tengerimalacot cica mellé?

Figyelt kérdés
Van egy macskám, egy kutyám és most nagyon szeretnék egy tengerimalacot. Most mi legyen?
2009. jún. 25. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz a malacnak. Nekem is volt kettő, és a cicám inkább "undorodott" tőlük, mindig nagyon fintorogva szagolgatta őket és nem is nagyon szeretett a közelükben lenni. Szóval nem bántotta őket. Én inkább a kutyától félteném. Milyen kutyus? Lakásban van, vagy udvaron?
2009. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nem is attól félnék, hogy bántják a malackát. Inkább attól, hogy a malacok elég érzékenyek más állatok által terjesztet kórokozókra, bacikra.
2009. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszerre cicám és malacaim. A macska még csak rá sem hederített a malacokra. A kutya a kertben volt, vele nem találkoztak a tengeri malacok.
2009. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem... Volt tengerimalacom... (most is van egyből pótoltuk) szóval volt egy malackám... a macska nem figyelt rá egyáltalán... a kutyi annál inkább. egyszer mikor kint volt (kiraktuk legelni ketrecben) a kutya felborította a ketrecet és megölte... nagyon sírtam miatta... úgyhogy szerintem is a macsektól semmi baja, de a kutyára nagyon vigyázz ha szerinted hajlamos a vadászatra... remélem segítttem!
2009. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Juj, az én cicám befeküdt a malac mellé a forgácsba és együtt aludtak. :) Mindenképp meg kell nézni először a cica reakcióját. Ha szerencséd van, összebarátkoznak. De figyeld meg őket! Hátha olyanok lesznek mint nekünk,nagyon édesek voltak együtt. :)
2009. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Háát a kutya benn van és méghozzá vadászkutya...főleg kotorék eb.De két szintes a házunk és a macska és a kutyus nem bírja egymást és a cica fennvan a kutya lenn (nem tud felmenni)
2009. jún. 26. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!