Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyuszim miért pisil...

Törpe nyuszim miért pisil vajon az alomtálca mellé?

Figyelt kérdés

Igazából ki pisil a tálcából, szóval bele megy de a popsiját kinyújtja a tálcából és úgy pisil.

Eleinte azt hittem véletlen, de már napok óta ezt csinálja.

Mit tehetnék ellene?


2011. nov. 15. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdte mikor kicsi lett a wc.....vagyis beleférne de nem figyel a fenekére..... nagyobbat vettem abból nem tud kifordulni...
2011. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszodat.

Igazából nekem nm kimondott nyuszi wc-m van, hanem egy 20x30cm-es tepsit raktam be neki.Ha ennél nagyobb valamit teszek be neki, akkor már nem marad helye a ketrecben. :(

2011. nov. 15. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni Fressnapfban sarok wc-t, megéri rászánni a pénzt :)
2011. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a ketrec, amiben tartod a nyuszót? Mi éppen a hét végén cseréltük ki a nyuszibudit, mert kinőtte a nyuszink. Ez az új, úgy 30X30-as belméretű sarokwc. Simán elfér a sajna nem túl nagy (95X50-es) ketrecben. ( Amúgy a mi nyuszink egész nap kint van, csak éjszakára van becsukva).
2011. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

100x50 a ketrec.Ő is kint van egész nap.

Valószínű hogy beszerzek neki én is egy wc-t

2011. nov. 15. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Abban simán elfér a boltban legnagyobbnak mondott sarok wc is. Legalábbis nekünk az eladó azt mondta, h. ez a legnagyobb méret. (Írtam, h. 30x30-as és simán belefér a nyunyó)1500 Ft volt, sajnos nem túl olcsó. Neki mondjuk a kakesz ment ki a kisebb budiból, mert a pist célzottan a sarokba intézi. :) De így orvosoltuk a problémát! :) :)
2011. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálta. Teljesen kivoltam, napi 4-5 pisit kellett feltakarítanom.


Aztán vettem neki egy cicawc-t, ez szélességben pont hogy befér a ketrecbe.

2011. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!