Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriaim vemhes. Mit...

Dzsungáriaim vemhes. Mit tegyek, hogy egészséges kölykei legyenek?

Figyelt kérdés

Pl. érdekelne,hogy ellés előtt mikor takarítsam ki utoljára a helyüket? milyen anyagot tegyek be nekik, amit használhatnak alomként? Mit adjak neki enni? stb...stb.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2009. jún. 13. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lisztkukacot adj neki, ugyanis ha fehérje hiánya van, akkor meg fogja enni a kölyköket.
2009. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz lisztkukacot beszerezni,megoldhatod sajtal!!!!Én is így teszek,mert abban is rengeteg a fehérje!:) És olcsóbb is mert gondolom van nállatok otthon sajt és nem sokat kell adni a kis dzsunginak!Grat..:) biztos cukik lesznek!
2009. jún. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szült 1x a dzsungim. Nekem azt mondták, hogy ilyenkor magasabb a fehérje és a vitamin szükséglete mint előtte. Én sok répát meg túrót adtam neki. Az almon nem nagyon változtattam... Ugyan az a faforgács volt meg ugyan az a fű ami addig is. Volt be rakva neki wc papír guriga, azt szétrágta és azzal is kibélelte a fészket a kicsiknek. Ja és szénát is tettem be nekik.

Nagyon cukik mikor megszületnek, úgy néznek ki mint a gumicukor :D Később nagyon viccesek lesznek mikor elkezdenek enni és mindent betömködnek a pofa zacskójukba, ilyenkor a höri feje 2x nagyobb mint a teste :D Annyit nevettünk rajtuk :D Nagyon cukik. :)

2009. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az én hörijeim alatt alomként széna van, plusz az alatt egy kevés forgács. Van bent nekik kerék,wcpapír-guriga,kajástányér. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt kapnak, de se a sajtot, se a túrót nem szeretik. Megpróbálok beszerezni lisztkukacot nekik.

2009. jún. 14. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:

A lisztkukac (ahol én veszem 200 Ft és egy adagba kb. 440 db van).

De szerintem bármelyik állatkereskedésbe meg lehet venni.

A sajttal viszont vigyázni kell, mert némelyiknek igen magas a zsírtartalma és az nem tesz nekik jót.

2009. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Csak most olvastam vissza, hogy mit írtam.

Egy adagban nem 440, hanem 40 db van.

Bocsi!!

2009. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ma bemegyek a boltba,megkérdezem,hogy van-e. Amúgy ezt élve lehet kapni vagy halottan? Biztosan megeszi?
2009. jún. 15. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Van szárított és van élő is.

Én élőt adok neki.

De egy nap csak egyet.

És vigyázz, mert a forgácsban könnyen el tud bújni a kukac!

2009. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!