Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mongol futóegeret szeretnék!...

Mongol futóegeret szeretnék! Két nőstényt / egy nőstényt és egy hímet tartsak? Tovább lent

Figyelt kérdés
és i legyen a nevük mekkora ketrec / terrárium kell nekik milyen kaja ez jó tenyészet : [link] ?naponta hányszor kell kivenni mennyi időre stb....hány naponta / hetente kell takarítani?
2009. máj. 17. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem két lányegerem van, fiú-lányt csak akkor tarts, ha tudsz a születendő kicsikkel mit csinálni

az enyémek egy 60X35 cm alapterületű terráriumvan vannak meg van futókerekük, szerintem ez a minimum két mongol futóegérnek

lehet venni külön nekik készített kaját nagyobb állatkereskedésben, a GERBIL feliratot keresd, ez az angol nevük(vagy német, nem emlékzem). Lehet nekik magkeveréket is adni, nyers zöldséget ( uborka,répa, pl) meg gyümölcsöt is, mondjuk almát.

kell nekik ivóvíz, mindenféleképpen legyen itatójuk

az hogy hányszor veszed ki, rád van bízva, ha elég nagy a helyük, akkor nem KELL, hanem ki LEHET venni őket, de ne egész nap nyúzd őket.

fogkoptató vagy göcsörtös fadrab amin koptatják a fogukat, ha erdőből, szőlősből viszel nekik fát( én faág párti vagyok) akkor forrald ki tiszta vízben és szárítsd ki(pl napon) és csak utána rakd be

ami fontos nekik: valami búvóhely vagy alagút

2009. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melyik futóegeret szeretnéd?
2009. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!