Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek mi a véleménye a japán...

Kinek mi a véleménye a japán táncolóegérrôl?

2009. márc. 28. 10:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Most felvilágosítom az embereket hogy nem idegek vannak az agyukban átvágva,hanem az egyensúlyérzékelésük rossz! Ami ugye a fülben található!:D....és amúgy melyik kisállat mondta, hogy fáj neki??:)
2009. márc. 29. 21:26
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen és szerinted az egyensúlyérzékükhöz nem tartozik idegpálya?????????

Ja igen, ki mondta hogy fáj, a kutyámnak tályogos lett a farka belseje amit nem vettünk észre, nem mondta egyszer se hogy fáj, mégis lekellett műteni a farkát!! Akkormeg???? Már megne haragudj de egy demagóg hülye lehetsz kedves kérdező! Vegyed őket halomra akkor és szórakozz jól a szenvedésükön!!!!

2009. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyenről, pedig már rengeteg rágcsálót tartottam. Szerintem téged átvertek. Nem a kínai piacon vetted?
2009. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem egy sincs! Tengerimalacokat tartok!Nem vagyok semmilyen hülye!Nincs jogod ahhoz hogy ilyeneket írj rám! Kereslet mindig is lesz ezekre az állatokra,mivel kígyókat...stb etetnek velük! És akkor már mi a jobb? Ha megeszi a kígyó,a gazda pedig még többet vesz ,vagy hogy egy olyan ember veszi magához őket, aki törődik is velük(na ez egyenlő a tartás kifejezéssel,amit az előző kommentemben írtam...pfff)! Azt látom hogy megszólalt bennetek a nagy állatvédő,de egy olyan dolog ellen lázadtok ami ellen TI édes kevesek vagytok! Az az ember a hibás aki jól tart egy állatot(és megnyugodhattok,hogy nem azon élvezkedik ahogy az az egér 'táncol')???? Mellesleg a kérdést én csak feltettem!NEM BÍRÁSKODTAM,mint egyesek!!!
2009. márc. 30. 22:44
 15/22 A kérdező kommentje:
2009. márc. 30. 22:50
 16/22 A kérdező kommentje:
csak hogy okosodjatok...
2009. márc. 30. 22:50
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon 2 és még többis volt és szerintem nem fáj nekik semmi mert akkor nem lennének ilyen boldogok,és nem rohangálnak minidg tudnak normálisan is menni!!Az az 1etlen baj velük h 2-3 évnél nem élnek tovább de nagyon aranyosak és nem hiszem h azért ilyeneket kellene másokrol irni mert szeretne vagy +kérdezte mi a véleménye rolluk!!!sztem vegyél nyugodtan igyis-ugyis ott lesznek az állatkereskedésbe mert ha nem te,mások ugyis +veszik mert aranyosak!!!Ugyse tudjátok leállitani a tenyésztést nem tom akkor mit pattogtok:)!!!
2009. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Aranyos "jószágok" :) olvass utánna a neten ha tartani szeretnél sztem
2009. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
:D köszönöm a POZITÍV kommenetet is:DD
2009. ápr. 6. 16:11
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem eddig volt 3 ilyen egerem (külön-külön), és imádtam őket, mert hihetetlenül aranyosak voltak és barátságosak. :) Sokszor ki is raktam őket, hagy futkározzanak, és ilyenkor általában úgy szaladtak, mint egy "normális" egér.

Meg tényleg az hatott meg engem, hogy mennyire ragaszkodóak tudtak lenni. :)

2009. dec. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!