Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » "át lehet állítani" 1 törpehör...

"át lehet állítani" 1 törpehörcsögöt h éjel aludjon és ne nappal? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőszakkal meg lehetne csinálni, de többet ártanál vele, mint amennyit használna. Egyébként is, miért akarod átállítani? Éjszakai állatot vettél, éjszakai állatot kaptál, ha nem tetszik, viseld el, és legközelebb előbb nézz utána az állatnak, és csak utána vedd meg.
2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hááh. Nálam is ilyesmi probléma van..este nem tudok aludni a hörcsögöktől. De nemzavar.. Nyári szünet van,hát alszok énis nappal. : DD
2011. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem soha nem zavart, hogy éjszaka motoszkál meg kapar. Mikor a mókuskerék kicsit nyikorgott, na akkor az nekem sem tetszett. De bezsíroztam azt is, és nem volt gond. Persze, vannak olyanok, akik érzékenyek az ilyesmire, és a legkisebb zajt sem tudják elviselni. Ha zavar éjszaka, tedd át másik szobába. Azt is csinálhatod (ha könnyen mozgatható) hogy nappal a szobádban van, éjszaka pedig átteszed mondjuk a fürdőszobába. Vagy az ajtó elé, stb.
2011. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az én két hörcsögömnek olyan mókuskereke van, hogy el lehet fordítani, hogy a bejárata alul vagy felül legyen. Mivel még nagyon picik, felgörgetem nekik a kereket, hogy ha bemásznak ne essenek a tengelyre, és ki tudjanak mászni. Nem egyszer keltem arra a négy nap alatt amióta megvannak, hogy lefordult a mókuskerék és hogy vinnyognak benne az édesek hogy nem tudnak kimászni :)

És az enyém is nyikorog, pedig műanyag. Van egy másik is, de még nem bírják hajtani mert még tényleg icipicik. :)

Az egyik ilyen, de van mögötte egy másik lap, azzal lehet elfordítani.: [link]


Amit meg még nem bírnak hajtani: [link]

Hopp, egy picit hosszúúúúú lett :D

2011. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!