Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehetséges, hogy a hörcsögöm...

Lehetséges, hogy a hörcsögöm fél a TV-től?

Figyelt kérdés
Csak akkor jön ki a házából este ha már nem megy a Tv. :)
2009. márc. 10. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy zavarja a képernyő vllogása. Amúgy éjszakai állatka, este az enyém is akkor jön elő ha már teljesen sötét és viszonylag csönd van.
2009. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
nekem is csak este 10körül bújik elő a házacskájából:) egész napp alszik..:D nem ugy néz ki mint aki zavartatná magát:)
2009. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bocs off: miért éri meg hörcsögöt tartani egy-két évig él nem?már nem azért de ez alatt pont meg lehet szeretni egy állatot és puff meghal nekem volt 2 de mindig agyonsirattam őket és azt mondtam hogy kösz de ebből nem kérek
2009. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló!Bocs,de attól függetlenül,hogy a hörcsögök rövid ideig élnek nagyon aranyos állatok és sokat lehet rajtuk nevetni és tanulmányozni az életüket.Nekem volt olyan hörim aki majdnem 5 évig élt.A kérdezőnek.Vannak bátrabb és félénkebb hörik,nekem ami most van kettő közül az egyik a macskának is megtámadja a fülét vagy a farkát míg a másik csak nagyon ritkán jön ki az odújából amikor már nagyon sötét van.
2009. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem ez az első hörcsögöm, nagyon régóta szerettem volna már, így mindenen aggódom és úgy mond "szeretnék a kedvében járni" :) Am. írtó aranyos állatok imádom :)
2009. márc. 10. 19:57
 6/14 A kérdező kommentje:
bocs off: Szombat óta van meg a hörcsögöm kb mikor fog hozzámszokni h kézbe vehessem? Már nagyon megsimizném, de fél és a kaját sem fogadja el a kezemből csak szagolja.
2009. márc. 10. 20:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
óvatosan vedd ki,simogasd,had szagolgasson :) az enyém harapdál is,és IMÁDJA A CSOKIT :) mikulás után vettünk neki külön kis pici mikulást és már lassan elfogy :) minden nap egy kis darabka
2009. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És úgy talán lassan meg fog szokni? :) Nahát pompás ötlet köszönöm a választ. :)
2009. márc. 10. 21:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát én a csokit adnám neki mert meg hallhat tőle azért, mert nem egészséges.


De lehet. hogy tényleg fél. Vagy csak még nagyon félénk és furcsa neki még ez a hang majd lehet, hogy megszokja.

2009. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem adtam még neki csokit, elég neki az a más sok finomság amit kap, zöldségekből :)

Amúgy már nagyon ari már többet jön ki akkoris ha megy a tévé és szép lassan barátkozik. :)

Az új hobbija h a kuckója ajtajait teljesen bedugaszolja :) Ez amúgy normális?

2009. márc. 18. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!