Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Harapnak a csincsillák?

Harapnak a csincsillák?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Általában nem, de előfordulhat.
2009. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen harap főleg ha szorult helyzetben van. Soha nem azért mert veszedelmes vadállat hanem mert ők ilyenek, édes kis rágcsálók. Sőtt a védekező ösztönükhöz tartozik ha ugy fogod meg hirtelen a kis testét(4 hónapos kora után) akkor még a bundáját is kihullajtja azon a ponton ahol érinted.Ez 6 hónap mulva újra kinől. Imádnak rágcsálni ugy hogy ha gondolod adj neki mogyorófa vesszőt vagy akár nagyobb fenyőfa darabot és mint egy kis asztalos palánta "megformázza".
2009. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
szép lenne ha csak harapna és kihullana a szőre, de ha megijed képes szemközt pisilni is...
2009. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát engem csa akkor szokott megharapni ha már nagyon kiszabadulna a kezemből vagy ha nem teccik neki hogy simogatom
2010. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fáj a harapásuk egyébként ? Nekem is van 2 tegnap kaptam de midig kicsi így " megrágcsálják az ujjam végét főleg az egyik :/ és ha kiveszem elakar menni az ölemből :( miért van ez?
2010. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves Qukac, nem lehet, hogy valami ételmaradék van a kezeden és azért harapdál? De mivel kicsi, lehet, hogy csak ismerkedik a kezeddel, ha nem harap erősen, akkor nem gond. Az öledből azért akar elmenni, mert még nem bízik meg eléggé benned. Ha sokat foglalkozol vele és kedveskedsz neki, akkor egy idő után szeretni fog :)
2010. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
őő Felvennél msn re vagy felvehetnélek én még lenne 1-2 kérdésem:P( szekely-david@hotmail.com )
2010. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem harapósak a csincsillák.Mindig csak egy picit harapdálja meg az ujjam az enyém,ha már nagyon idegesítem,de egyetlen egyszer sem harapott meg eddig a 6 év alatt úgy,hogy vérezzen az ujjam!Habár egyszer olyan kíváncsi volt,hogy megcsócsálta anyám orrát:D De az sem vérzett!Szóval az enyém nem harapós például.De volt egy lány csinink is és ő tényleg szembepisilte az embert...Ő sokkal vadabb és harciasabb volt,mondhatni kész amazon,de szegéyn fél múlva elpusztult,és ideje sem volt megszokni bennünket.Ő is csak jelzésképpen harapott,mikor megtudtam egyáltalán fogni.
2011. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 orsi159 válasza:

sziia

Dehogyis harapnak engem véletlen megkapot mert a kezembe volt a mazsola de semmi !:) van egy kutyán szobakutya összeszoktattam öket és együt szoktak játszani még egymást sebántják !

2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csincsilla.info

igen harap de nem erősen


hagondold engem bejelölhetsz facebookon(horti bernadett nincs bent képem)szívesen segítek

2011. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!