Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két Roborovski hörcsögöms...

Van két Roborovski hörcsögöms és nem harapnak sőt szeretnek. Ez, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Szülinapomra kaptam 2-t db hörcsögöt de a fajtájuk Roborovski volt.Halottam,hogy ezeket a hörcsögöket nagyon nehéz megszelídíteni de amikor beraktam a kezem nem volak egyáltalán ellenségesek,és mostanra pedig már azt is megengedik,hogy megfogjam őket.De viszont mikor átmentem aludni egy barátnőmhöz és anyukám meg akarta etetni de nagyon ellenséges volt vele.Miért van ez?
2011. okt. 1. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki :) Bárcsak sajátjaim is ilyenek lennének ( roborovszkik)
2011. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D nagyon szeretem öket csak érdekelt:D hihetetlen ,h ekkora mázlim van!!!
2011. okt. 1. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Druida vagy.
2011. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy par. A nosteny vadocabb, de a him az nagyon kezes, kiveszem az agyra magam melle, annyit nyaggathatom amennyit csak akarom, sot igenyli a torodest. Sztem attol fugg h kiskoratol kezdve h van szokatva, szoktattva...
2011. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :-))
2011. okt. 2. 19:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!