Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a tapasztalatotok a vadászg...

Mi a tapasztalatotok a vadászgörényekről illetve tartásáról?

Figyelt kérdés
melyiket érdemesebb tartani, a lányt vagy a fiút? tényleg belehet tanítani arra hogy ha hívom odajöjjön hozzám? milyen alom kell neki? nyugodtan kilehet engedni a házban? nem rágja szét a bútorokat? Mi az előnye illetve hátránya? Ha lesz saját lakásom szeretnék görit tartani, és addig felszeretnék készülni előre is köszi a válaszokat, már ha értelmesek lesznek :)
2010. nov. 14. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiú alapból "büdösebb" , erősebb a pézsma szaga, de ha ivartalanítod a minimális lesz.(Ja és nagyobb )

A lány túltüzelhet, amibe bele halhat, és ekkor neki is erősebb a szaga !

Igen, be lehet tenítani , hogy ha hívod oda jöjjön. Ki lehet engedni, nem rágcsáló, csak szabaduló művészek, tehát figyelj oda rá.


Alonak jó szerintem macska alom, de ebben nem vagyok biztos ...

A görinek van egy " belső órájuk" pl: ha reggel 7 kor eteted mindig, akkor hétvégén is felébred magától, hogy kpjon kaját , ami reggel 7-kor nem valami kellemes.A rendszertelen élet megviseli egy kicsit, jobb neki az, hogyha ugyanakkor kapnak kaját !

2010. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, és milyen hangjuk van? visítanak vagy milyen hangokat hallatnak? sokban vannak? az oltásukkal, kajájukkal meg mindennel együtt körülbelül mennyit szoktál rá költeni?
2010. nov. 14. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
makognak :D
2010. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekem nicnsen, de ismerősömnek van. elég drága, mert ugyan úgy kell oltani meg nagy ketrec is kell neki.. a göri se olcsó... de aranyos kisálltaok
2010. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!