Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy kerül sikló a padlásra?

Hogy kerül sikló a padlásra?

Figyelt kérdés
Pakolgattam a padláson, közbe ott mocorgott ez a kb 15centis sikló. Anyukám nagyon fél, irtózik tőlük. Én sem szeretem őket, de nem bántom ha látok a kertbe inkább kikerülöm. De a ház közelébe vagy bent nem szeretnék találkozni velük. Azt nem értjük, hogy került a padlásra, meg minek ment oda? Nincs fa a ház körül hogy onnan mászott volna át. Egerek igaz vannak ott, de akkor is hogy ment a padlásra? Attól félünk, hogy ha ez ott volt, akkor van több is. Meg hát ez még kicsi, ugyhogy lehet nagy is van. És onnan már nem sok a lakás. Azt nem tudom milyen fajta volt, sötétbarna alapon fekete foltok voltak rajt, a hasa meg olyan sárgászöldes volt.

2014. aug. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
hát úgy hogy sikló-repül-ő
2014. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azt nem hiszem, hogy a lakásba bemenne.
2014. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán nem is sikló volt...
2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem az egerek miatt. Gondolj bele te is ha éhes vagy kaja miatt mész a boltba. Nem kell félni tőlük, mert ártalmatlanok. És amíg a lakásban nincs egér, addig nem kell attól félnetek, hogy lemegy.
2014. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt én értem hogy kajáért ment, de hogy jutott oda?
2014. aug. 22. 20:48
 6/8 anonim válasza:
Felkúszott valahol.
2014. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ereszcsatornán fel tud kúszni? Mert más nincs, és a falon nem tartom valószínűnek. Amugy bocs hogy ilyeneket kérdezek, de idegesítt a tudat hogy itt volt a fejem fölött. Tudom hogy ártalmatlanok meg minden, de akkoris.
2014. aug. 22. 21:17
 8/8 anonim válasza:

Az is lehet, hogy felvittetek a padlásra valami olyan dolgot, amiben már benne volt a sikló.

Ha nagyonn aggaszt, szerezz be egy macskát, az talán távol fogja a padlástól.

2014. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!