Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma vedlésnél...

Szakállas agáma vedlésnél kevesebbet eszik mint szokott?

Figyelt kérdés
1 hete van szakállas agámám és gondolom vedleni akar mert dörzsöli a fejét a tárgyakhoz néha :) vagy miről lehet még felismerni hogy hamarosan vedlik? jóval kevesebb tücsköt eszik már mint múlthéten, ez vedlésnek köszönhető vagy mert szimplán nem éhes?

2012. máj. 9. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Az alapok megvannak neki? Gondolok itt főleg az UV-b fényre.

Mennyi idős a szaki?


Egyébként nem egyszerre vedlenek le, hanem "darabokban". Egyik héten a fejükről, másik héten a farkukról, aztán a hasukról, hátukról. Szóval ők nem egyben húzzák le a bőrt magukról.

Én a mi agámáinkon nem vettem észre, hogy kevesebbet ennének. Akkor volt ilyen, mikor 1 hétig nem tudtuk pótolni a kiégett UV izzót, és nem volt fölöttük.

2012. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen meg van minden neki :) hát nem tudom remélem csak nem éhes...
2012. máj. 9. 21:19
 3/9 A kérdező kommentje:
olyan 25 cm, kb 2 hónapos lehet szerintem :) és köszi a választ!
2012. máj. 9. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy múlthéten jól bekajált és most picit visszafogta magát. Közben újra olvastam a kérdést, és rájöttem, hogy félreértelmeztem. Tehát eszik azért, csak nem annyit.


A lényeg hogy egyen! Annak pedig örülök hogy van neki UV... sokan nem tartják fontosnak :(

2012. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen eszik csak nem olyan lendülettel mint eddig hogy megállás nélkül irtotta a tücsköket :) van amikor lusta lemászni a fáról a tücsökért de ha a tücsök felmegy akkor elkapja de van hogy akkor sem :)
2012. máj. 10. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:
A miénknek nincs uv-ja, de kb minden nap ki van rakva napozni, meg délutánonként amúgy is besüt a terráriumába nap. Télen meg ugye alszik a drága :3
2012. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az üvegen keresztül NEM kap UV-t...

Mennyi idős az agámád utolsó?

2012. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 éves
2012. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hohóó :) Minden elismerésem :) Neki tényleg elég a napoztatás :))
2012. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!