Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Állatkínzás élő állatot adni...

Állatkínzás élő állatot adni a kígyónak?

Figyelt kérdés
Régebben volt kígyóm, akkor még fiatal voltam, hát sajnáltam az egereket stb de mindig élve kapta az állat. Nem is tudtam akkoriban, hogy fagyasztva is lehet adni neki. De ha én mégis úgy döntök, hogy élő egereket adok neki, az szemétség?
szept. 29. 15:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%
#20 tehát öljük meg az összes kígyót a Földön? Milyen embertelen!
szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
16%
Nem ölni kell őket, hanem nem kell otthon tartani őket. Ismétlem magam, észrevetted. Remélem 3 dszorra nem kell!
szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%

A téma nem oldódik meg azzal, hogy a homokba dugod a fejed.

Léteznek rezervátumok, állatkertek, és tőlem otthon is tarthat kígyót akinek ez a hobbija. Cél lehet a fajmegőrzés, megfigyelés, vagy egyszerűen a szórakozás. Ezeket valahogyan etetni kell, márpedig ha ezek csak élő állatot hajlandóak megenni (bizonyára valamilyen okból), akkor azzal.


Hiába ismételgetsz valami álszent állatvédős dumát, SEMMILYEN alternatív megoldást nem javasoltál.

szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

De igen csak nem akarod erteni

Nem fogom ismételni magam, unalmas

szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Szórakozásból és megfigyelésből sem volna szabad állatot tartani
szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
62%

HOL írtál le alternatív megoldást?

MIT ismételgetsz?

Én csak annyit látok, hogy játszod az eszed.


(Másoknak, akik esetleg próbálják átlátni a beszélgetést: én írtam: #5, #7, #9, #11, #19, #21, #23)

szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
25. Macskát is szórakozásból tart az emberek 99% a.
szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Az más, az szereti az ember társaságát es háziállat
szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem az. A vadon élő kígyók is egeret esznek, akkor ők is "állatkínzók"? Ezt a baromságot, etesd élővel nyugodtan, az itt válaszoló fotelállatvédőket meg le kell sz@rni.
szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Platypus ***** válasza:
100%
Olyan szép, hogy a kígyók etetésénél mindig ez a dráma megy, de ha cirmi hozza a szájában a félig megölt és mellesleg védett gyíkot, az a természet rendje meg kell neki a szabadság...
szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!