Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Állatkínzás élő állatot adni...

Állatkínzás élő állatot adni a kígyónak?

Figyelt kérdés
Régebben volt kígyóm, akkor még fiatal voltam, hát sajnáltam az egereket stb de mindig élve kapta az állat. Nem is tudtam akkoriban, hogy fagyasztva is lehet adni neki. De ha én mégis úgy döntök, hogy élő egereket adok neki, az szemétség?
szept. 29. 15:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
92%

Imádom, hogy már az első válaszoló megírta, hogy bizonyos kígyófajták szabályosan éhen halnak, ha nem kapnak élő állatot, de mégis 10 perc alatt jött és leszavazott engem mindenki XD

Na gyerünk, akkor mondjátok meg nagyokosok, ha egy kígyó nem eszik fagyasztott dögöt, akkor mégis mivel kéne megetetni? XD

Bónusz kérdés: a fagyasztott hullák szerintetek honnan vannak? Fán teremnek, vagy táblában vetik és kombájnnal aratják őket?

szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Én nem tartok kígyót mert nem szeretem őket.
szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Normális, hogy állatkínzás! Neked ez kérdés? Ha téged élve dobnak be az oroszlánketrecbe mit szólsz
szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Szegény egér hogy belehet fosva amikor meglátja a kígyót :(
szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell foglalkozni vele ha kínzás akkor kínzás ,ez az élet rendje a ragadozók megeszik a prédát.Nem kell a sok hü. állatvédővel foglalkozni
szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Szegény egereknek amúgy is sajna ez a sors jutott az emberiség folyton rajtuk kísérletezik, sokkal rosszabb dolgok történnek velük, mint hogy megeszi e egy kígyó vagy sem. Igazából ha választanom kéne hogy haljak meg, simán megfulladjak (ahogy elvileg megölik a fagyasztott egereket) vagy megfojtson egy anakonda, kb tök mindegy lenne.
szept. 29. 17:04
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
De miért kéne két rossz alternatíva közül választani föltétlen, ha empatikusan, emberségesen meg lehet oldani a helyzetet?
szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagy ember, mert emberként viselkedsz, nem attól, hogy kétlábon járó emlős vagy!
szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Várjuk az alternatív etetési megoldás pontos leírását. Ennek hiányában sajnálkozni és "emberséges megoldás"-okra hivatkozni értelmetlen és felesleges.
szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell kígyókkal foglalkozni, értelmetlen! Nem házba és ember mellé valók, gusztustalanok is.
szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!