Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Léteznek olyan erős férfi...

Léteznek olyan erős férfi emberek, akiket ha elkap egy óriáskígyó ki tud szabadulni a halálos szorításából?

Figyelt kérdés

júl. 28. 15:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy izmosabb annyival egy kutya. Nekem van itthon 11 kutyám, elég sok kutyával van dolgom, kb 1 hónapja hazafele egy 30-40 kilós kutya harapott vádlin.

A kutyák izmozata például egy farkashoz képest sehol sincs.

Ne akarja Nekem senki se bemagyarázni, hogy egy 70-80 kilós normál testalkatú férfi, ne bírjon elbánni egy kutyával. Persze benne van a pakliban, hogy a kutya győz, de azért ha elkapja egy ember a kutya torkát akár valami cselgáncs-birkóban leteperi, simán van egy emberben annyi erő, hogy megfojtsa. Lehet egy informatikus városi 50 kilós halvérű pasi lehet nem fogja, de azért egy nagyobb termetű ember, főleg mondjuk egy paraszt vagy pásztor simán.

Itthon is van, hogy összeverekszik két 20-30 kilós kutya és a hátukat megfogva széthúzom őket, pedig az együtt 40-60 kiló, és simán fogom az egyik és beledobom egy kézzel a medencébe, hogy higgadjon le.

Miért kell lenézni az emberi fizikumot?

Miből van a kutya nyaka, hogy egy ember ne tudjon akkorát szorítani rajta, hogy az megfulladjon? Milyen emberfeletti erővel kell ehhez?

Nyilvanz, ha a kutya az ügyesebb és gyorsabb, akkor Ő kap el előbb és Ő fog győzni, de ha az ember az ügyesebb és Ő kerekedik felül milyen fizikai akadálya van annak, hogy megfojtsd a kutyát?

Vagy például ha egy ember,mondjuk aki focizik vagy harcművészetet gyakorol és izomból fejberúg egy kutyát, azt az a kutya meg sem érzi? Nem fog elájulni?


Gondolom ha látnál az utcan egy embert aki rugdos egy kutyát nem szólnál bele, hisz úgysem tud ártani az ember egy 30 kilós kutyának.

30 kiló... Az nem súly. Simán felemeled hátsó lábainál fogva és akkor mit tud csinálni?


Értem Én, hogy imádjuk a kutyákat, Én is imádom őket, embert is ölnék értük, de az bullshit, hogy egy ember ne tudna elbánni egy kutyával.


Halálos kimenetelű kutyatámadás emberre eleve nem túl gyakori és túlnyomórészt az áldozatok idős emberek, nők, gyerekek.


Tiszteljük, szeressük az állatokat, de ne misztifikáljuk már túl!

aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!