Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Léteznek olyan erős férfi...

Léteznek olyan erős férfi emberek, akiket ha elkap egy óriáskígyó ki tud szabadulni a halálos szorításából?

Figyelt kérdés

júl. 28. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10


Azért pontozták le, mert f.szságot írtál.


Mi köze az erőnek a nagysághoz?


Egy bivaly vagy egy gnú sokkal nagyobb állat mint egy krokodil, mégis az utóbbi szokta elejteni az előbbit.

júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"10



Azért pontozták le, mert f.szságot írtál.



Mi köze az erőnek a nagysághoz?



Egy bivaly vagy egy gnú sokkal nagyobb állat mint egy krokodil, mégis az utóbbi szokta elejteni az előbbit."


Én írtam f*szságot? Akkor Te is azt állítod, hogy egy ember saját erejéből maximum egy kisebb kutyát tud megfojtani? Mert ha egy kiskutya a maximum, akkor egy ember sem lehet nagyobb, mint egy kisebb kutya. Én olvastam már olyant, hogy egy ember megfojtott egy másik embert, de akkor ezek szerint az az ember maximum akkora lehetett, mint egy kisebb kutya? Mert ez volt állítva abban a hozzászólásban, hogy egy ember MAXIMUM egy kisebb kutyát tud megfojtani.


De lehet Én vagyok a hülye, de szerintem egy ember nagyobb, mint egy kisebb kutya, és egy ember meg tud fojtani egy másik embert. Szóval akkor már inkább úgy lenne igaz az a hozzászólás, hogy egy ember, maximum egy embert tud megfojtani. De még az sem lenne igaz szerintem, mert jóval nagyobb állatot is megtudhat fojtani, hogy jól meg tudja fogni. Az hogy maximum csak egy kisebb kutyát, az echte f*szság.

júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

11.


Ha a méret számítana, akkor az elefánt, az orrszarvú meg a víziló volnának az állatok királyai.


Az már másik kérdés, hogy a méretük eleve akkor védelmet ad nekik, hogy ritkán mennek az pl. az oroszlánok elefántra vagy orrszarvúra, talán egy ilyen dokumentumfilmet láttam (ott orrszarvúra próbáltak menni), de ott az oroszlánok kb. extrém mértékben kétségbe voltak esve, és kb. rámentek volna már bármire. (Természetesen kudarccal végződött, sőt az egyik oroszlán meg is sérült)


A víziló nem semmi még, helyből képes letépni a pofájával az oroszlán fejét, de az is "vicces" látvány, amikor kihajítják a krokodilt a vízből, ahol éppen ők tartózkodnak.

júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12


Én nem állítottam semmit. Miért adsz mondatokat mások szájába?


Te állítottál valamit, erre reagáltam, hogy azért pontozták le, mert f.szságot írtál.

júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

"10



Azért pontozták le, mert f.szságot írtál.



Mi köze az erőnek a nagysághoz?



Egy bivaly vagy egy gnú sokkal nagyobb állat mint egy krokodil, mégis az utóbbi szokta elejteni az előbbit."


De visszatérve ide, akkor szerinted egy 10-20 kilós kisebb kutya, az erősebb, mint egy 80 kilós ember? Ha nem a nagysága számít, hanem az ereje, és akkor ezek szerint az ember maximum egy tacskó erejű ellenféllel tud elbírni fojtással.

júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

"12



Én nem állítottam semmit. Miért adsz mondatokat mások szájába?



Te állítottál valamit, erre reagáltam, hogy azért pontozták le, mert f.szságot írtál." Ha szerinted f*szság az, hogy szerintem egy ember az erősebb is meg nagyobb is, mint egy kisebb kutya, akkor Te ennek az ellenkezőjét állítod, máskülönben miért gondolnád f*szságnak amit írok?

júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

15.


"ezek szerint az ember maximum egy tacskó erejű ellenféllel tud elbírni fojtással."


Kicsit sarkos, de van benne igazság... Pl. egy "orosz" vagy kaukázusi juhászkutya ellen esélyed nincs, nem véletlen alkalmazzák (vagy alkalmazták régen) őket a Fekete Delfinben.

júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Kicsit sarkos, de van benne igazság... Pl. egy "orosz" vagy kaukázusi juhászkutya ellen esélyed nincs, nem véletlen alkalmazzák (vagy alkalmazták régen) őket a Fekete Delfinben."


Milyen fizikai akadálya van? Ahol Vaterom az éjszakai őr, van két kaukázusi mackó kutya. Ha át fonnám a torkuk körül a karomat, miért ne tudnám őket megfojtani? Vagy van itthon huskym ami egy közepes termetű kutya. Simán el tudnám kapni a torkát és megfojtani. Egy medvével már nem bírna el egy ember. De egy ember nehogy már ne legyen erősebb egy tacskónál vagy egy foxinál! :D Azért ne vicceljünk! És egy ember is meg tud fojtani egy másik embert. Azért ez viccnek is rossz.

júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
54%
Én izomból megharapnám a kígyót. Ha már van fogam...
aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
A kígyóról: kiszabadulás csak szerencsével. Dokumentumfilmben láttam: egy 6-7m-es pitont próbáltak befogni 5 ember. Közben az egyikre rátekeredett - őt majdnem megölte, pedig a többiek is folyamatosan fogták-húzták a kígyót. A kutyás téma: a kutya annyival izmosabb, erősebb arányában, hogy a 30 kilós ellen már esélye sem lenne egy felnőtt embernek. Persze, ez nem arra vonatkozik, hogy az állatot előbb megfogja, megkötözi, amíg az bízik az emberben, majd a magatehetetlen kutyát megfojtja. Bár ebben az utóbbi esetben már kérdés, melyik is az állat?
aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!