Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Beköltözött egy gyík a pincébe...

Beköltözött egy gyík a pincébe, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem zavarna, aranyos meg minden, de pincében melózok, aztán zavaró tud lenni azért a potyavendég. :D Ajtófélfában volt egy kis zug, azt most betömtem, erre beköltözött az eszterga alá... >.< Bántani nem szeretném és nem is fogom, de jó lenne ha nem itt lábatlankodna

2020. ápr. 8. 12:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még azon is gondolkodtam hogy megtartom, volt régen egy lepoárd gekkóm (terrárium meg is van, de miután meghalt szegény elment tőle a kedvem), de nem tudom mennyire lenne jó/rossz ötlet.
2020. ápr. 8. 12:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha piszkálod és sokat vagy ott, akkor elmegy magától egy idő után. Elég stresszes állatok, a nyugalmasabb helyeket szeretik (kivébe a fali gyík, az eléggé megtűri az embert, de ha sokat piszkálják, az is tovább áll). A leopárdgekkó igényei egy ilyen éghajlati gyíkéhoz képest nagyon alacsonyak, én nem próbálkoznék vele. Meg ugye ezek védett állatok.


Ha akarsz, csaptád is állíthatsz neki, de mivel naponta ki megy vadászni és napozni, ezért az a legegyszerűbb, ha olyan délfele lezárod a bejutási útvonalát.

2020. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod az oldalát, a másik kezed alá teszed, s 2 utcával arrább viszed. Problem solved.


(S azt nem mond, hogy nem tudod, mert én már ovisan megfogtam minden gyíkot, amit láttam. :D )

2020. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jön vissza? Amúgy nekem sose sikerült valamiért :D
2020. ápr. 18. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!