Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szénát hol tudok eladni ?...

Szénát hol tudok eladni ? Valami javaslat ?

Figyelt kérdés
Interneten pl. hová rakjam fel ?
2020. máj. 31. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
facebook állatos csoportokat
2020. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Jófogás, agroinform.


Az árak emelkedtek, tehát ne 5000-ért add!

2020. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még,hogy a szénának emelkedett volna az ára ,de biztos,hogy nem keleti országrészekben. Én még nem hallottam ezt.
2020. máj. 31. 16:42
 4/24 anonim ***** válasza:

Mekkora mennyiség?


Aszály van, kincs a jó takarmány.

2020. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nekem nincsen sok. 18 petrencényi van. Ha Szolnok megyében tartózkodik valaki írjon legyen kedves üzit,hogy ha érdekli széna.
2020. máj. 31. 16:53
 6/24 anonim ***** válasza:

Magyarán 4-5 körbála.


Faluban nem tudod eladni?

2020. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem mert hiába él az a gondolat az emberek fejében,hogy falun nagyon sok az állattartó ember. Ez manapság már nem igaz szerintem. Akinek itt állata van annak úgy alakult,hogy annak van is vagy már nem foglalkozik vele. Eddig minden évben el tudtam adni ,de a vevők legatyásodtak. Nem tudom mi az oka (az anyagiakon kívül) sokan nem akartak állatokkal foglalkozni és feladták. Eladták a jószágokat olyan embereknek akik a megyén túl vannak. Nagyon sok éve foglalkozom a saját területemen szénával ,de ez az első eset,hogy megállt a tudomány.
2020. máj. 31. 17:03
 8/24 anonim ***** válasza:

Biztos többen tartanak állatot, mint városon.


S ha most odaadnád a legatyásodott embereknek, később fizetnének, vagy adnának érte konyhakész állatot?


Te ezzel a szénával kézzel dolgozol?

2020. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Madármentők biztosan örülnének neki, de nem tudom, vesznek-e és ha igen, mennyiért vennék.
2020. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Minek a madaraknak a széna?
2020. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!