Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel etessem a halaimat?

Mivel etessem a halaimat?

Figyelt kérdés
Platti, szifó, guppi, molli halak vannak. Kb 12-en összesen. Most vörös szúnyoglárvát kapnak meg azokat a kis színes le süllyedős bogyókat. Az élőtől tartok mert azt hallom, hogy büdös:S Lemezest adjak nekik? Vagy jó ez amit most kapnak? Szerintem már unják.
2010. febr. 19. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A macskáddal!
2010. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szifó kivételével ugyanilyen halaim vannak. az enyémek lemezes díszhaltápot kapnak!
2010. febr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam minden nap márt kapnak,ezeket mind te is adhatod nekik:JBL navo tab(tabletta,amit az üvegre kell ragasztani vagy ledobni a talajra) Sera vipagran,lemezes táp,száritott vizibolha(élő jobb!) száritott és fagyasztott vszunyoglárva,tubiflex,reszelt máj,zöldségfélék(főleg az ancinak,csigának,és a garnélának,lemezes gyógytáp,reszelt zöldség,ezt a többi hal is megeszi,pl uborka.És a sera wels chipret is csipegeti az összes,de et is föleg algaevőké.Minél több természetes eleség lenne a jó.Valaki azt mondta h a száritott vizibolha nem valami jó,mert elveszti a tápértékeit és felpuffadnak tőle a halak.Nem tudom mennyire igaz.Én is félek élővel etetni,de nyáron,vagy ha jobb idő lesz elkezdek élő vizibolhával etetni,elvileg annál van a legkisebb veszély bevinni betegséget,és nagyon jó a halaknak.
2010. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Serintem adj nekik Lemezes díszhaltápot,a mi halaink imádják! :)
2010. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változatos etetés...
2010. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!