Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért csinál az aranyhalam az...

Miért csinál az aranyhalam az akvárium aljába mélyedést?

Figyelt kérdés
ma vettem észre hogy az aranyhalam az akváriumba az egyik műnövényem melle mélyedést csinált. Ez mért lehet?
2010. jan. 31. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Lakberendezőnek állt XD


Néha csinálnak ilyet a halak, lehet unatkozik? Vagy szökni próbál? XD Bocsi. Szóval hány literes az az akvárium? Gömb vagy kocka? egyedül van benne? Milyen az aljzat kavics, vagy kvarchomok?

2010. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem kaját keres az akvárium alján és elfelejti visszaásni a medert amit kiásott.:D
2010. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

31 L-es kocka akvárium nem egyedül van van társa is


Kaját meg folyton kapnak

2010. febr. 1. 07:46
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a ancim szokott
2010. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?mert ha van fiú meg lány akkor ikrázni fog!
2010. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemüket nem tudom :(
2010. febr. 1. 14:30
 7/9 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy még kb másfél évesek és úgy tudom hogy 3évesen ivarérteke felváltva úszkálnak be oda!!
2010. febr. 1. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nálad nem áll fent a szaporodás veszélye.Minimum 100literes akvárium kell neki.Kaját meg nem kell folyton kapnia elég napi 1szer.Amugy a gödröt valóban azért áss a mert kaját keres,azért is forgatja a szájában meg a talajt.
2010. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
olvastam olyat hogy egy 25-ösbe szaporodtak
2010. febr. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!