Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrőt vegyek?

Milyen szűrőt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogok venni egy 80 literes akváriumot és érdekelne, hogy milyen szűrőt javasoltok bele? (milyen legyen a vízforgatási sebessége?)Az akváriumban törpesügereket szeretnék tartani és lenne mellette pár guppi, molly. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 13. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a halak mennyiségétől, az etetés sűrűségétől, stb. függ. A jobbak pedig állíthatóak (a vízátfolyás mennyisége).
2009. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
80 Literhez már érdemes többlépcsős az-az több fajta szűrőanyagot tartalmazó szűrőt választani.Ezek szabályzóval és porlasztóval is fel vannak szerelve.Az a lényeg, hogy mechanikai és külön biológiai szűrést is végezzen.A minőség tekintetében én a közepeseket javasolnám, de ha van rá pénzed,akkor a márkás termékeket válaszd.SN.
2009. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Kinéztem egyet: SunSun HJ-611B szivacs + aktív szén szűrő, 450 l/h 6 w, ez akkor jó lenne? Egyben levegőztet is. De van itthon külön levegőztető pumpám is.

2009. dec. 14. 10:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy szabályozhatót is. Micro Jet MCF 70 ez is szén és szivacs szűrő. 6W 30-250l/h. A 2 közül melyiket ajánljátok inkább? Nekem ez a második szimpatikusabb, de sajnos kezdő vagyok, nagyon nem értek hozzá. Köszi előre is!
2009. dec. 14. 10:52
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a szűrőket, de nem sok bizalmam van irányukba.A közepes kategória alatt 5-7000 Ft-os szűrőt értettem.De nem akarom leszólni őket.Amúgy megfelelnének, csak a minősége felől vannak kételyeim.Nézz körül itt is. [link]
2009. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!