Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akvárium szűréssel,...

30 literes akvárium szűréssel, fűtéssel, világítással egy betta hímnek jó lesz?

Figyelt kérdés

Borzasztóan sajnálom a kereskedésekben kis befőttes üvegben tengődő halacskákat. Ekkorában jól érezné magát? Nem szeretném ha nálam is csak szenvedne.

Esetleg rakhatok mellé még valami más halat, pl. egy pár darab neont, vagy egy-két páncélos harcsát?

Van már egy 120 literes társas akváriumom, amivel egész jól elboldogulok. A kicsit is ugyanúgy kell majd gondozni, karbantartani, vagy mások a módszerek? Vízcserére, takarításra stb. gondolok.


2009. dec. 12. 16:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Halat gömbakváriumban,ne röhögtess már.És még hogy nem él meg más hallal...Én páncélosokkal neonokkal razbórákkal üveggarnélával csigákkal tartottam problémamentesen...30liter már jó lesz neki.És minden kell ha akarsz mellé más halat(minden elektronika) Én vörösneon tennék be mellé,mert a kék(sima) neonnak kevesebb hőmérséklet kell.A vörös és a betta azonos hőt igényel kb.15.16 fokos víz kell nekik, egy pár db neonnal jól elvan.5 db szerintem eléglesz meg a betta.A bettatársakat nem tűri meg,még lányt se tegyél be mellé.Amugya harcsákkal is kijön(páncélosra gondolok ez alatt)heti 30%vízcsere,vízkezelővel,és napi etetés,szereti az élő eleséget,természetes tápból heti 3-4x nem baj ha adsz neki...Ha mást nem,akkor száritottat.A kedvence a vöröszunyoglárva.
2009. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!