Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Hali. Kezdő akvarista vagyok, de ez lehetetlen nem? Ekkora helyen nem hiszem hogy jól érezné magát egyedül sem.


2009. dec. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg morbid, de állítólag ezeknek a halaknak 4 mp memóriájuk van.Mire átérnek az egyik oldalról a másikra, ismét rácsodálkoznak a falra.:-))
2009. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem halnak,max algának való. a 3 litert xem éri el.2 egész valahány literes.Szörnyű kevés. min 10 liter de jobb lenne a 20.A "szett" ennyi pénzt meg sem ér.Ne vegyél ilyet,különben havonta vehetsz halakat.Amugy,jó hogy megél a betta 1 pohár vízben is,de attol még jól nem érzi magát.Amugy az emlékező képességük nem hiszem hogy ennyi lenne.Nem olyan buták mint gondolnánk.Pl azt is betanulja h ha mehgkocogtatod a tetőt pl akkor egy adott ponthoz odamegy mert azt hisz ott kap kaját.Ilyen pavlovi reflex szerüség.Csak minden etetésnél kopogni kell és ugyan oda dobni a kaját.Nekem a nőstény bettám elkezd ugrálni ha odalépek az aksihoz,mert betanulta hogy akkor kaját kap.Nem olyan buták,persze matek leckét azért nem írja meg helyetted.Jobban jársz több hallal nagyobb aksival.Kezdeti halnak joban megfelelne egy csapat guppy,a betta nem olyan strapabíró szerintem,mint sokan gondolják.Ha egy tóba beteszeda guppyt és a bettát,akkor a betta hamar elpusztu a guppy életben marad...Persze nem a mostani hidegben,hanem nyáron.
2009. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Szomorú, hogy így tartják ezeket a gyönyörű halakat.SN.
2009. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek több köze van az állatkínzáshoz, mint az akvarisztikához. Normális akvarisztikai üzlet ilyet nem is tart.
2009. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!