Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj a szűréssel?

Mi lehet a baj a szűréssel?

Figyelt kérdés
Utána jártam,h nekem van egy Juwel 400 Bioszűrőm,aminek a kapacitása 400 liter/h ...a vizem mégsem teljesen tiszta...(110) literes az aksim...Lehet "sok" a halam és mondjuk egy 600 as vagy 1000 es szűrőt kéne bele vennem???

2013. szept. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

hát óránként kb 6-7 szer kell megforgatni a vizet

am milyen és menyi hal?

milyen szűrőanyagok vannak benne?

2013. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 guppi,7 neon,6 platti,7 zebradánió...Hogy milyen szűrőanyagok?? Ööö,ez jó kérdés...ha rátudsz keresni a,Juwel Biofilterekre akkor ott megtalálod...de ha nem nevetsz ki ovis módon le tudom írni...4 féle szivacs van benne az első a fehér,amit Hetente kell cserélnem,a második a fekete (ezt tudom,h a szénszűrő) aztán van egy kék és egy zöld...
2013. szept. 21. 19:20
 3/6 Pendulum92 ***** válasza:
Nem ismerem a szűrőt, de a 400 l/h-ból következtetbni lehet a méretére. 110 literes aksiba semmilyen szempontból nem elég.
2013. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pendulum92 ***** válasza:
Kb mekkora a szűrőtartálya? ha elég nagy, siporaxxal kiegészítve elég lehet bioszűrésre, de akkor is kell egy vízforgató.
2013. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugye nem erről a szűrőről lenne szó?

[link]

ha igen akkor tényleg be kellene szerezni egy nagyobb külső szűrőt :)

2013. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1200 liter/órás kellene, jófajta szűrőanyaggal.
2013. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!