Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért dobta fel a bakancsát...

Miért dobta fel a bakancsát ilyen hamar a bettám?

Figyelt kérdés
2009.08.21-én vettem egy hím bettát és rajta kívül volt 3 vitorlás halam és egy nőstény harcoshalam. Sajnos ez már a második hím betta volt,aki meghalt.Mindkettőnek fel volt puffadva a hasa és fehér,világoszöld volt.Ezek milyen betegségre utalnak?
2009. szept. 21. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek a halakhoz, de azért megpróbálok segíteni: [link]

Ha ez nem jó, akkor nézz körül itt: [link] (google-ba beírtam, hogy: betta betegségek tünetekkel)

Remélem tudtam segíteni!

Amúgy ha elmész oda, ahol vetted lehet, hogy tudnak valamit mondani; pl. nem volt neki megfelelő valami általad megteremtett körülmény.

2009. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vitorlás+betta páosítás nem szerencsés.Hasvízkórrol nézz képeket.Nem olyan?Amugy lehet hogy a vitorlások ölték meg,de ez a puffadás az gyanus...Lucky
2009. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vitorláshalaim csak egymást bántották a bettákhoz egy ujjal sem(jobban mondva uszonnyal)értek. A kereskedésben sem tudják. hogy mi történt velük. A vitorláshalaknak volt múltkor hasvízkor(azt már kezeltem). De azért köszönöm a válaszokat!:)
2009. szept. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!