Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lett a halammal?

Mi lett a halammal?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hülyén hangzik, de eltűnt az egyik halam. Ma reggel nem találtam az egyiket. Mindenhol megnéztem és sehol sincs. Hova lett?
2013. febr. 27. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen,sehol nem találtam aztán elhúztam a szekrényt amin volt és mögötte volt beesve. De már nem élt.

Mindig kiugrált az akváriumból.

2013. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is fordult már elő jól nézz körül az akvárium 1-1,5 méteres körzetében és az akváriumban is!
2013. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Nekem páncélosom volt így régen. Csak a vázat találtam meg az aljzatben hónapokkal később.
2013. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden hol megnéztem de nem találom. Nekem is az volt az első hogy megnéztem az akvárium környékét, de nem találtam. Benne az akváriumban sem Tudom hogy nem tűnhetett el nyomtalanul, de hova lett :-(
2013. febr. 27. 19:10
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Kicsi hal? Mikor tűnt el? Mert egyes halak szívesen eldézsmálják a tetemet, ha volt rá idejük. Sőt, ha vannak garnéláid, azok meg alapjáraton dögevők.
2013. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!