Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mik ezek?

YourDestiny kérdése:

Szerintetek mik ezek?

Figyelt kérdés

Ez egy régi kép, de legalább közeli:


[link]


Nem, nem az Aquastar miatt volt ilyen ezüstös-króm színük. A jelenlegi világításom alatt is ilyen tükörbogyók. Régebben azt hittem, hogy ikrák, és a fény hülyít, de nem, nem ikrák és nem a fény csap be. Van, hogy egy ideig nincs belőlük, aztán előjönnek tízesével, valamikor százasával, mindig a kövek vízfelszín felő néző felületén.



#furagolyó
2012. nov. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában víz alatt vagy víz felszínen van? Mert még hasonlót sem láttam.
2012. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen víz alatt, a kövek tetején. Gondoltam, hogy oxigénbubi, de azt növény produkálja, nem kő, és átlátszó, nem ilyen.
2012. nov. 19. 21:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az algához lesz köze, mert megfigyeltem, és algás felületen képződnek. De ilyenről se hallottam még, szóval érdekes.
2012. nov. 19. 21:35
 4/5 Platypus ***** válasza:
Nálam is vannak. Egy ideje gondolkozom, hogy be kéne dobni párat a mikroszkóp alá, de eddig lusta voltam. Szerintem állat, mert helyet változtatnak.
2012. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnt fel, hogy közlekednének. Ami érdekes, hogy a halak se rohanják le őket. Ha megtudtál valamit róluk, légyszi írd már meg, kíváncsi vagyok, mik ezek, van-e bármilyen jótékony vagy kártékony hatásuk/szerepük.
2012. nov. 19. 22:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!