Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért figyeled itt a kérdéseket?

Miért figyeled itt a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nincs más fórum itthon?Mert szerintem van,csak elég halottak.Vagy ha van akkor melyik az?
2012. okt. 20. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a legnépszerűbb.
2012. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy ez a legnépszerűbb, ugyanaz a 30-40 ember írkál ide minden témában és ugyanazt.
2012. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteget ülök gépnél a munkámból kifolyólag is, meg akkor is ha nem dolgozom, így a GYK mindig meg van nyitva. Nem ismerek másik olyan fórumot, ahol ennyi ökörséget lehet olvasni és ilyen sűrűn változnak a szövegek. Ez tetszik benne. Gondolom sokat spameltek mindenkinek hogy az embereknek ismerjék, pedig maga a honlap szerintem borzalmas, jobbat szarok. Ahogy ez kinéz, meg amennyire gagyi.
2012. okt. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A pontozgatás sem tetszik, főleg mivel a családi kapcsolatoknál össze-vissza pontoznak, nem reális a százalék.
2012. okt. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok más fórum van, és azért annyira nem halottak, máshol is szoktam lenni.

Viszont máshol nem ennyire koncentrált a dolog, nem csak kérdés-felelet van, hanem semmitmondó érdektelen pofázás stb.

Meg van, amelyik túl személyes, sok adatot meg kell adni, "jó" (nak mondott) a csapat , nekem ez nem jön be.

Jobb, hogy ilyen anonim, és senki nem kíváncsi rá, mikor fingottam utoljára.

Meg más állatos témában is viszonylag otthon vagyok, (kutyák hüllők macskák) meg ételek-italok (az meg a szakmám) és így egyszerre több helyen vagyok ... már amikor vagyok.

Amúgy kimondottan figyelni nem szoktam, amikor sokat gépezek, akkor 1-2 óránként benézek, végigválaszolom az említett témákat, amit tudok.

Amúgy ami jó fórum, az alap az akvarista.hu, meg az akvarisztika info fórum.

A magyar akvakertész fórum se rossz, bár ott van néhány szemellenzős elvakult arc, oda nem járok gyakran.


Ami még jó volt régebben, a cichlids.hu fórum, gyakorlatilag a legjobb magyar akvaristák írogattak oda, de aztán elég halott lett. Mostanában mintha megint mozgolódna, meg változtattak is rajta bár nem igazán figyelem, azért annyira nem érek rá.

2012. okt. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bamboochatheone ***** válasza:

Nekem maga az oldal tetszik, mert egyszerű mint egy százasszeg.

Mivel én is elég sokat gépezek sokszor megnézem az oldalt, persze nem csak a halak témát olvasgatom hanem sokat nézek be az elektronikus eszközök kategóriába is, na ott van még ilyen teljes mélysötétség.:D Vannak olyan kérdések ahol egyszerre két kézzel tolok arcpálmát.:D

2012. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is unaloműzésre használom az Állatok és a Szex kategóriát, de nem mindig tudom, hogy éppen melyikben is vagyok :D Rengeteg a hülye mindkét helyen, szörnyű, hogy ennyi szaporodóképes debil él a földön.

De nagy ritkán értelmesen is el lehet beszélgetni, azokért megéri az egész.

2012. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden területnek megvan a maga sűrű, sötét, bigott közönsége. Nagyon érdekes, hogy kik lehetnek... A családi rész a legmeghökkentőbb, milliárdos menyasszonyok szórják virtuálisan hülyeségekre a milliókat, büdös, kontyos banyák seprűt ráznak és vaserkölcsöket hirdetnek, de egyébként lepontoznak mindenkit, aki nem azt írja, hogy rúgd ki. Az állatosban csupa siralom, iszonyatosan buta és gonosz kisgyerekek megvesznek mindenféle egzotikus állatokat és később megkérdezik, hogy mivel etessék őket. Ha lenne itt állatvédő, ezeket verné szét egyszer, de állatvédő, állatbarát az nincs, csak állattartó. Brutálegyszerűek írnak az ezotériába, elborult vallási fanatikusok, képregény-imádók. Ott is csak lepontozást lehet begyűjteni. A szexbe meg ott a sok kis nyomoronc, aki jéé, találtam magamon valamit, és viszket.. szerű okosságokat kérdezget. Hát ilyen ez a vidék… )))
2012. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

konkrétan azért járok fel az akvarisztika topikba, mert érdekel a dolog és itt tényleg az égvilágon mindent megkérdeznek :) emellett az akvarista.hu topikjait is napi szinten látogatom és olvasom az új hozzászólásokat is. az pl egyáltalán nem halott oldal :)


itt az pl állatok témakört egészében végig szoktam nézni ha

feljövök. illetve a szex témát is mindig megnézem mert szeretek röhögni a sok hülye kérdésen xD bár elég gáz amikor naponta olvasom, hogy XY hosszú a farkam, ez jó? na ezekre tudnám beírni, hogy az régen rossz ha az embernek farka van mert többnyire csak faroknyúlványunk van a gerincoszlopunk végén :)

2012. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!