Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A him fekete mollim (legalábbi...

A him fekete mollim (legalábbis azt hiszem az) harapdálja az aranyhalaimat, szinte terrorba tartja őket, ma tettem össze őket, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És hány literben vannak?
2012. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
50, de akkoris zavar, hogy bántja az aranyhalaimat.
2012. okt. 5. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:

És hány aranyhalad van? Mert 50 liter, az semmi!

Remélem azért szűrőd az van.

A Blackmolly-nak MINIMUM 90, aranyhalaknak, cirka 150 liter kellene,és jó szűrés. Tudod, ez olyan,mintha a pisidben és a kakidban fürdenél, és azt is lélegeznéd be.

Az aranyhalak 20 évig is élhetnek, csoda lenne,ha nálad kibírna fél, egy évet! És az az élete csak 1 huszad része, de mint sokan mások, azt hiszik, hogy sok. Szóval:

Vagy vegyél egy normális akváriumot, vagy pedig ( inkább) ajándékozd el a halaidat! ( őket most kínozod)

Amúgy milyen a szűrésed?

2012. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen van szűröm! És csak hogy tudd, életemben először van halam és akváriumom, ugyhogy nem tudhatok mindent! Az aranyhalak pedig csak attól a kis sz*ar fekete akármitől szenvednek, mert harapdálja, közbe azt sem tudom van foga vagy nincs, amugy akinek láttam eddig mindegyik még kissebb akváriumba tartotta az aranyhalait!!!
2012. okt. 5. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen! Gratulálok! Kövesd , csak a példáját! Állj be te is a hülye állatkínzók sorába! Könnyű másra mutogatni! Gondolom Piercinged, tetkód is van, sőt ablakon is ugrottál ki, mert "másoknak is van, csinálták..." És nem hiszem el, hogy mielőtt megvetted volna a halaidat, nem ütötted be a google-ba,hogy aranyhal.

NÉZD CSAK, EZ AZ ELSŐ KETTŐ TALÁLAT:

[link] - ez minimum 200 literest


[link] 100-200 litert ír!


Mielőtt én megvetem volna a halaimat, egy hónapig csak olvastam, és olvastam.


Gondolom akkor azt sem tudod, hogy miért kellett volna állni hagyni az akvárium vizét hal előtt...


Na, ezek a halak is halálra vannak ítélve! RIP

2012. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a paraszt módon letorkollást! :) Tudtam hogy a magyarok ennyire bunkók, hogy feszültségkeltés nélkül nem tudnak semmit elmagyarázni, de azért mégis ahányszor találkozok ilyesmivel, akkor is meglepően hat rám.

Nem irigylem a környezetedben élőket, elég bunkó és neveletlen vagy! Bocs a csípős válaszért, de a te válaszodra ilyen dukál.

2012. okt. 5. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de már igen berágtam a 200.-ik "tarthatom a halam egy pohárnyi méretű vízben" kérdésre.


De ha nekem nem hiszel, olvasgasd ezeket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..



http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__3..


remélem ennyi elég lesz.. szinte mindegyik "beteg az aranyhalam" azért van, mert 50 literesekben szorongatják őket.

2012. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Saját hibájából tanul az ember, végigolvasgattam a hozzászóllásodba irt topicokat, megértelek téged is, de te is megérthetnél. Nem vagyok állatkínzó, sőt! Én ugy gondolom nem érzik yolan rosszul magukat az aranyhalaim, sem a többi, majd meglátjuk a későbbiekben melyikünknek lesz igaza!

Köszönöm a válaszokat, szép estét!

2012. okt. 5. 20:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, hibáiból tanul az ember, de inkább ha lehet mások hibáiból... nem? Hát , ha már megélnek nálad 8-évet ( a 20 ból) akkor elismerem , neked volt igazad! ( mondjuk azt teljes képtelenségnek tartom.. ) .
2012. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként két fátyolfarkú aranyhal, de miért élnek nálam csak nyolcat? A kis hely miatt? És ha igen, akkor miért?
2012. okt. 6. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!