Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Általában mennyi idő alatt...

Általában mennyi idő alatt szüli meg a kishalakat a guppi mama? Szóval hány óra kb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen,és milyen búvóhelyet tegyek be a szülőszobába,mert azt nem vettem eddíg neki...-nem tudtam,hogy oda is kell rakni vmit :SSS
2012. máj. 28. 14:58
 2/4 anonim ***** válasza:

én nekem van szülőszobám de nem használom mert amennyi guppi eddig megszületett meg is maradt, nem ették meg őket a nagyobbak. De azt hallottam hogy a szülőszobába kell rakni az anyát és miután megszülettek a kicsik akkor ki kell venni közűlük, szóval nem hinném hogy relytekhely kéne a szülőszobába mivel nincs benne más hal aki elől el kéne bújniuk.

Az anya akkor áll közel a szüléshez ha a hasa hátulja feketés vagy sötétbarnás színű.

2012. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
IGEN,KÖSZÖNÖM,DE MINDENKÉPPEN KELL BÚVÓHELYET RAKNI A SZÜLŐSZOBÁBA IS,MERT AZ ANYA SZÜLÉS KÖZBEN IS ELFOGYASZTJA AZ ÖSSZES KICSIT :sss JÁVAI MOHÁRA GONDOLTAM.
2012. máj. 28. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze majd mialatt ott vajúdik a kishalakból lakomázik..>< van annál jobb dolga is..maximum utána fogyaszthat el 1-2 darabot..úgy szinte egyáltalán nem lehet megoldani hogy egyet se egyen meg..Tegyél bele mohát ha jól esik..de tök felesleges..
2012. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!