Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vajon mit tehetnék?

Vajon mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már 1 hete nagyon büdös a halaimnál a víz öntöttem még bele vizet hátha jobb lesz!Sajnos nem lett jobb kihagytam egy fontos gyógyszert a vízből!Tegnap öntöttem be még vizet és mára csak a 4 cápamárnám megdöglött!Legyen 50%-os vízcsere és akkor jobb lesz a víz szaga illetve a halaimnak is?
2012. máj. 19. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
legyen
2012. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi!
2012. máj. 19. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Atya gatya... Sajnálom a halaidat.

Kihagytál egy fontos gyógyszert a vízből?!?! Mit? Betegek a halaid? Ugye nem metilinkéket és hasonló barbárságokat lötykölsz be nekik? Csak mert az teljesen hazavágja a természetes biológiát és élhetetlen körülményeket biztosít a halaknak...

Ezen felül heti 30% vízcsere kötelező.

Meg cápamárnákról beszélsz, ugye tudod, hogy nekik a minimum 300 liter?! Mekkora helyen tartottad őket?

A szűrő megy napi 24 órában?

2012. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aljzat nem rohadt be? Vagy nem látsz kékes zöld nyálkás lerakódásokat?

Mi volt a baj, amiért gyógyszerezni kellett (volna)?

2012. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt alapvető problémák vannak ha a víz büdösödik. Ha ki szeretnéd vesézni a témát, írd meg milyen a szűrőd, hány literes az akváriumod, és mennyi halat tartasz benne. Van e világításod, és milyen mesterséges szereket szoktál használni. Ha számodra is nyilvánvaló a mulasztás, és nem szeretnéd itt kivesézni akkor olvasgass. Nem ajánlok konkrét könyvet, vagy bármit, inkább használd a Guglit. De azt szorgalmasan.
2012. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!