Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A labirintkopoltyús tud víz...

A labirintkopoltyús tud víz alatt is levegőzni, mint a nem labirintkopoltyúsok?

Figyelt kérdés
Tehát ha bebújik a bettám a vár alá,nem kell e félnem h megfullad,mert tud oldott oxigént is szívni?
2009. jún. 14. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned tud.
2009. jún. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
thx!!!
2009. jún. 14. 09:07
 3/8 anonim ***** válasza:
jaaaa... tényleg... de 99%-ban nyeli a levegőt
2009. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
viszont ha co2 reaktora van a srácnak, nem megfulladhat a hala... nem egy bettásnak ajánlottam, hogy nyugodtan nyomathatja, mert azok másképp lélegeznek
2009. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az a nem nem tudom hogy került oda :D reggel van
2009. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyesmi,csak érdekelt hogy nem fullad e meg a vár alatt.Amugy ebben nem tudtok segiteni?Miért van folyton a vár alatt.Ki van egy darabka törve a jobb alsó szépén a várnak,és ott bemegy és ott marad egész nap.Kajálni előjön,és visszamegy.Valamiért a nőstény bettát(1 honapja vannak nyugiba együtt) kergeti 1 napja,meg is van csipkedve,meg ilyenek.Talán a várban a légbuborékra épitett habfészket?Vagy nem tudom,de eddig nem volt baja a lánynal,lehet az volt az udvarlás?És egy pár órát kettewn voltak a várban,aztán elkergette a nőstényt,és már ő van egyedül,kaja után visszabújik,és kész,mint ha nem is lenne bettám...Mi lehet vele?
2009. jún. 14. 20:25
 7/8 anonim válasza:

A hímet és a nőstényt nem javasolt együtt tartani, csak párzás idejére szabad összeengedni őket. Ugyanis ha a nőstény nem mutat hajlandóságot a párzásra, a hím akár meg is ölheti. Ezért kergetheti a tied is a lányt.



Könnyen lehet, hogy unatkozik és azért kuksol. Próbálj meg tükröt rakni elé! Ezzel nem csak egy kis színt viszel az életébe, de még az úszóit is növekedésre bírhatod. De ne tükröztesd túl sokat, mert megunhatja.



Milyen magas az a vár? Kilóg a vízből? Ha kilóg, a vár, akkor még el tudom képzelni, hogy a várba építsen habfészket, viszont ha teljesen víz alatt van, kizárnám, hogy ott habfészek legyen. Ha kilóg, és volt is alatta habfészek, max. 4 nap múlva (a nőstény benn tartózkodása után) már úszkáló kicsiket kellene látnod az akviban (feltéve hogy nem pusztultak el). Amúgy a betta hímek a víz felszínén úszó növényekhez vagy kupakhoz vagy bármi lebegő dologhoz építik fel a fészket. Vagy mint az egyéim, az akvárium falára. Remélem tudtam segíteni.

2009. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!Amugy a tükörre nem reagál a hím...nem érdekli,lehet azé met a boltban himek közt volt,és megszokta?
2009. jún. 30. 11:09

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!